آتش‌سوزی در رشت/ هفت باب خانه شعله‌ور شد

کدخبر: 16946
تیم ایتی مایتی -  شهرام مؤمنی  با اشاره به جزئیات این حریق اظهار کرد: حادثه آتش سوزی چند باب منزل مسکونی بعد از ظهر پنجشنبه به مرکز فرماندهی آتش نشانی رشت اطلاع داده شد.
آتش‌سوزی در رشت/ هفت باب خانه شعله‌ور شد

تیم ایتی مایتی –  شهرام مؤمنی  با اشاره به جزئیات این حریق اظهار کرد: حادثه آتش سوزی چند باب منزل مسکونی بعد از ظهر پنجشنبه به مرکز فرماندهی آتش نشانی رشت اطلاع داده شد.

وی افزود: سریعاً بیش از ۵۱ آتش نشان و افسر ارشد به وسیله ۱۷ خودروی اطفایی، آبرسان و پشتیبان دستگاه تنفسی به محل حادثه واقع در جانبازان، بلوار امام رضا (ع) پشت ترمینال خط کناره اعزام شدند.

مؤمنی با تاکید بر اینکه دود و شعله‌های مهیب آتش در پشت بام چندین باب خانه ویلایی و دوبلکس مشاهده می‌شد، ادامه داد: یکپارچگی پشت بام‌های چوبی و بدون دیوار آتش بر و نفوذ آتش در شیروانی‌های چوبی و یکپارچه؛ تیم‌های عملیات آتش نشانان سریعاً با دسترسی به کانون‌های آتش از چندین طرف نسبت به مهار و پیشگیری از گسترش آتش سوزی اقدام کردند.

ساعت هوشمند HK9 Pro

مؤمنی ضمن تاکید مجدد بر حجم بالای آتش، گرمای هوا، تجمع شهروندان در محل آتش سوزی گفت: در این عملیات جوانان بسیاری از همان منطقه یاریگر آتش نشانان بودند که کمال تقدیر را داریم لذا علت حادثه نیز در دست بررسی قرار دارد.

وی تصریح کرد: در این حادثه یک آتش نشان بواسطه دود گرفتگی راهی بیمارستان شد و حال عمومی اش خوب اعلام شد که پس از انجام آزمایشات مربوطه ترخیص خواهد شد و یک آتش نشان از ناحیه دست آسیب دید که سرپایی مداوا شد و حالش خوب است.

آتش‌سوزی در رشت/ هفت باب خانه شعله‌ور شد

نظر یادتون نره