ارز درون برنامه‌ای تلگرام برای فروش کالا و خدمات از طریق بات‌ها

کدخبر: 16546
تیم ایتی مایتی - تلگرام این روزها بیش از هر زمان دیگری وارد دنیای توکن‌ها و ارزهای دیجیتال شده است. موفقیت پروژه نات‌کوین باعث‌شد تا بازی‌های مشابه دیگری مانند همستر کمبت نیز درون تلگرام راه‌اندازی شوند. حالا تلگرام با اعلام این موضوع که در حال حاضر بیش از 400 میلیون کاربر ماهانه با بات‌ها و بازی/برنامه‌های کوچک آن در تعامل هستند، سرویس جدیدی با نام Stars را معرفی کرده است که روی امکان فروش کالا و خدمات دیجیتال تمرکز دارد.
ارز درون برنامه‌ای تلگرام برای فروش کالا و خدمات از طریق بات‌ها

تیم ایتی مایتی – تلگرام این روزها بیش از هر زمان دیگری وارد دنیای توکن‌ها و ارزهای دیجیتال شده است. موفقیت پروژه نات‌کوین باعث‌شد تا بازی‌های مشابه دیگری مانند همستر کمبت نیز درون تلگرام راه‌اندازی شوند. حالا تلگرام با اعلام این موضوع که در حال حاضر بیش از 400 میلیون کاربر ماهانه با بات‌ها و بازی/برنامه‌های کوچک آن در تعامل هستند، سرویس جدیدی با نام Stars را معرفی کرده است که روی امکان فروش کالا و خدمات دیجیتال تمرکز دارد.

تلگرام در پست جدید خود توضیح می‌دهد که کسب‌و‌کارها از سال‌ها قبل می‌توانند محصولات فیزیکی خود را از طریق بات‌ها و ابزارهای کوچک تلگرام بفروشند. حالا از این ماه، پلتفرم ربات این سرویس پیام‌رسان به‌روزرسانی شده است تا از پرداخت برای محصولات دیجیتال نیز پشتیبانی شود.

تخفیف ویژه امروز :

ساعت هوشمند مدل TK13 mini

ساعت هوشمند مدل TK13 mini ایتی مایتی 2

تلگرام استارز چیست؟

ارز درون برنامه‌ای تلگرام برای فروش کالا و خدمات از طریق بات‌ها ایتی مایتی

آپدیت جدید تلگرام که Telegram Stars نام دارد، در واقع نوعی ارز درون برنامه‌ای را به آن اضافه می‌کند که سازندگان بات‌ها و بازی‌ها می‌توانند از طریق آن محصولات خود مانند کتاب‌های الکترونیکی، دوره‌های آموزشی و حتی مواردی که در بازی‌هایی مانند همستر کمبت وجود دارند را به فروش برسانند. ستاره‌ها که همان ارزها هستند را می‌توان از طریق خرید درون برنامه‌ای یا بات PremiumBot به دست آورد.

تلگرام می‌گوید که این سرویس با جدیدترین سیاست‌های اپل و گوگل در مورد فروش محصولات دیجیتالی مطابقت دارد. همچنین با وجود آن، توسعه‌دهندگان اکوسیستم تلگرام دسترسی بی‌سابقه‌ای به خریدهای درون برنامه‌ای پیدا می‌کنند.

ارز درون برنامه‌ای تلگرام برای فروش کالا و خدمات از طریق بات‌ها ایتی مایتی

نکته قابل توجه اینکه تلگرام اعلام کرده توسعه‌دهندگان در آینده می‌توانند ستاره‌هایی که از طریق بات خود کسب کرده‌اند را در Fragment نقد کنند.

در نهایت، تلگرام ادعا کرده که قصد دارد به‌روزرسانی‌های بیشتری را برای پروژه Stars خود ارائه کند که ویژگی‌ها و قابلیت‌های بیشتری را به همراه خواهند داشت، مانند هدایایی برای تولیدکنندگان محتوا.

ارز درون برنامه‌ای تلگرام برای فروش کالا و خدمات از طریق بات‌ها

نظر یادتون نره