اضافه شدن قابلیت حدس کلمه در مایکروسافت word

کدخبر: 230

اضافه شدن قابلیت حدس کلمه در مایکروسافت word مایکروسافت تصمیم دارد که قابلیت پیش بینی متن در نرم افزار word از ماه مارس به این نرم افزار اضافه شود. این قابلیت شبیه به Google Docs’ Smart Compose عمل می کند و از یادگیری ماشین برای پیش بینی کلمات مورد نیاز یک نویسنده برای نگارش یک متن

اضافه شدن قابلیت حدس کلمه در مایکروسافت word

اضافه شدن قابلیت حدس کلمه در مایکروسافت word

مایکروسافت تصمیم دارد که قابلیت پیش بینی متن در نرم افزار word از ماه مارس به این نرم افزار اضافه شود.

Microsoft Word ahora cuenta con una función inteligente de lectura en voz  alta

این قابلیت شبیه به Google Docs’ Smart Compose عمل می کند و از یادگیری ماشین برای پیش بینی کلمات مورد نیاز یک نویسنده برای نگارش یک متن بهره می گیرد. سال گذشته مایکروسافت خبرهایی مبنی بر نسخه بتایِ پیش بینی متن خود را اعلام کرد اما Neowin خاطرنشان نمود که قرار دادن این قابلیت در اختیار تمامی کاربرانِ ورد از ماه آتی از اهداف و برنامه های Microsoft 365 است.

به گزارش سرویس اخبار فناوری تکنا، با استفاده از این قابلیت، ورد پیش بینی هایی را در زمان نگارش متن توسط نویسنده، به او پیشنهاد می دهد و این پیش بینی ها را می توان با استفاده از کلید Tab تایید یا با استفاده از دگمه Escape رد کرد. قابل ذکر است که امکان غیرفعالسازی کامل این قابلیت توسط کاربر وجود دارد.

How to install Microsoft Word without the Office 365 suite
علاوه بر این، مایکروسافت استفاده از این قابلیت را در Outlook ویندوز از این ماه آغاز کرده است و امکان نگارش سریع تر ایمیل را برای برای کاربران خود به وجود آورده است. این قابلیت پیش بینی متنی ِ مشابه با گوگل، از سال گذشته در Outlook وب، در کنار قابلیت برنامه ریزی زمان ارسال ایمیل در دسترس کاربران قرار گرفته است.

اخبار مرتبط