انتشار آپدیت نرم افزاری اپل حداقل تا پنج سال برای آیفون سری 15

کدخبر: 16522
تیم ایتی مایتی - در گزارش‌هایی اعلام شده که اپل قصد دارد تا پنج سال برای نسل فعلی آیفون، یعنی آیفون 15 و به‌ویژه نسخه پرو مکس این سری آپدیت نرم‌افزاری منتشر کند.
انتشار آپدیت نرم افزاری اپل حداقل تا پنج سال برای آیفون سری 15

تیم ایتی مایتی – در گزارش‌هایی اعلام شده که اپل قصد دارد تا پنج سال برای نسل فعلی آیفون، یعنی آیفون 15 و به‌ویژه نسخه پرو مکس این سری آپدیت نرم‌افزاری منتشر کند.

اپل به‌خاطر پشتیبانی نرم‌افزاری طولانی‌مدت از آیفون‌های خود شناخته می‌شود، اما این شرکت هرگز به‌طور رسمی اعلام نمی‌کند که تا چند سال گوشی‌هایش را پشتیبانی می‌کند. در دنیای اندروید این موضوع برعکس است و تولیدکنندگان مانند گوگل و سامسونگ، میزان پشتیبانی خود از دستگاه‌ها را اعلام می‌کنند و معمولاً تا هفت سال برای دستگاه‌های پرچمدار خود به‌روزرسانی نرم‌افزاری ارائه می‌کنند.

اداپتور – شارژر دیواری ایفون اصلی مدل 20 وات B/A

زمان پشتیبانی نرم‌افزاری از آیفون 15

انتشار آپدیت نرم افزاری اپل حداقل تا پنج سال برای آیفون سری 15 ایتی مایتی

اپل نیز اکنون با توجه به قوانین جدید بریتانیا مجبور شده تا حداقل زمان پشتیبانی از خانواده آیفون 15 خود، و به‌ویژه آیفون 15 پرو مکس را اعلام کند. طبق تصویر منتشرشده (تصویر بالا)، غول کوپرتینویی آیفو‌ن 1‌5 پرو مکس را تا پنج سال پشتیبانی خواهد کرد. هرچند این میزان نسبت به رقبای اندرویدی دو سال کمتر است، اما غول فناوری «حداقل» زمان پشتیبانی را اعلام کرده است.

در حال حاضر هیچ دلیلی وجود ندارد که باعث شود اپل گوشی پرچمدار آینده خود را بیشتر از پنج سال پشتیبانی نکند. همچنین باید به این نکته توجه داشت که غول سازنده آیفون اعلام نکرده که بعد از پنج سال پشتیبانی از این دستگاه متوقف خواهد شد، بلکه می‌گوید این حداقل زمان پشتیبانی است.

سری آیفون 15 شهریور ماه سال گذشته معرفی شد و تقریباً در همان زمان از سال جاری نیز می‌توان انتظار داشت که گوشی‌های سری آیفون 16 معرفی شوند.

انتشار آپدیت نرم افزاری اپل حداقل تا پنج سال برای آیفون سری 15

نظر یادتون نره