انتشار اولین استور بازی جایگزین iOS در اتحادیه اروپا

کدخبر: 16470
تیم ایتی مایتی - Aptoide، جایگزین محبوب گوگل پلی استور در گوشی‌های اندرویدی، در حال راه‌اندازی یک استور شخص ثالث iOS در اتحادیه اروپا است. این اولین استور کاملاً متمرکز بر بازی خواهد بود که از زمان اجرای‌شدن قوانین بازارهای دیجیتال (DMA) اتحادیه اروپا راه‌اندازی می‌شود.
انتشار اولین استور بازی جایگزین iOS در اتحادیه اروپا

تیم ایتی مایتی – Aptoide، جایگزین محبوب گوگل پلی استور در گوشی‌های اندرویدی، در حال راه‌اندازی یک استور شخص ثالث iOS در اتحادیه اروپا است. این اولین استور کاملاً متمرکز بر بازی خواهد بود که از زمان اجرای‌شدن قوانین بازارهای دیجیتال (DMA) اتحادیه اروپا راه‌اندازی می‌شود.

استور بازی Aptoide برای iOS ابتدا از روز پنجشنبه به‌طور محدود در دسترس قرار خواهد گرفت و در ابتدا فقط با دعوتنامه می‌توان در آن حضور داشت. Aptoide می‌گوید که 20 هزار نفر در لیست انتظار ثبت‌نام این استور قرار دارند و بین 500 تا 1000 کد در روز صادر می‌شود. با راه‌اندازی محدود این پلتفرم، آن‌ها به‌دنبال دریافت بازخورد کاربران اولیه هستند.

اداپتور – شارژر دیواری ایفون اصلی مدل 20 وات B/A

اولین استور بازی جایگزین iOS در اتحادیه اروپا

انتشار اولین استور بازی جایگزین iOS در اتحادیه اروپا ایتی مایتی

در ابتدا، 7 بازی استاندارد مانند Solitaire و Charades روی این استور وجود خواهند داشت، اما Aptoide می‌گوید که در آینده، «محتواهایی از توسعه‌دهندگان مختلف» را ارائه خواهد کرد. همچنین Aptoide ادعا می‌کند که بیش از 100 توسعه‌دهنده iOS به این پلتفرم ابراز علاقه کرده‌اند.

برخلاف دیگر استورهای Aptoide، این استور درحال‌حاضر فقط روی بازی‌ها تمرکز خواهد کرد و این شرکت قصد دارد پس از راه‌اندازی رسمی، هر هفته بازی‌های جدیدی را به آن اضافه کند.

علاوه بر این، «پائولو ترزنتوس»، مدیر عامل Aptoide به The Verge گفته است که این سرویس ممکن است در آینده برای ارائه محتوا و خدمات دیگر گسترش پیدا کند. نکته قابل ذکر دیگر اینکه Aptoide اولین استور شخص ثالث iOS برای اروپا است که با راه‌حل خریدهای درون برنامه‌ای (IAP) مورد تایید اپل راه‌اندازی شده است.

انتشار اولین استور بازی جایگزین iOS در اتحادیه اروپا

نظر یادتون نره

اخبار مرتبط