انتشار عکس‌های نمونه اولیه پیکسل فولد

کدخبر: 18601
تیم ایتی مایتی - گوشی پیکسل فولد گوگل در مقایسه با نسل اول گوشی‌های تاشوی برندهای دیگر نسبتاً دیر عرضه شد. این گوشی که سرانجام اواسط 2023 وارد در دسترس خریداران قرار گرفت، بعد از نسخه پنجم گوشی گلکسی زد فولد سامسونگ به بازار آمد، شرکت‌های دیگر نیز تلفن تاشوی خودشان را عرضه کرده بودند.
انتشار عکس‌های نمونه اولیه پیکسل فولد

تیم ایتی مایتی – گوشی پیکسل فولد گوگل در مقایسه با نسل اول گوشی‌های تاشوی برندهای دیگر نسبتاً دیر عرضه شد. این گوشی که سرانجام اواسط 2023 وارد در دسترس خریداران قرار گرفت، بعد از نسخه پنجم گوشی گلکسی زد فولد سامسونگ به بازار آمد، شرکت‌های دیگر نیز تلفن تاشوی خودشان را عرضه کرده بودند.

تخفیف ویژه امروز :

قاب – کاور Prada diamond پرادا دیاموند سامسونگ اس 21 اف ای samsung s21fe

این وضعیت می‌توانست بسیار متفاوت باشد؛ چراکه گوگل در واقع یک سال قبل، نمونه اولیه‌ای از Pixel Fold آماده کرده بود اما تصمیم گرفت آن را کنار بگذارد؛ زیرا «به‌اندازه کافی خوب» نبود.

گوشی پیکسل فولد انتشار عکس‌های نمونه اولیه پیکسل فولد ایتی مایتی

از قبل می‌دانستیم این گوشی وجود داشته اما هرگز عکس‌ها و مشخصاتش را ندیده بودیم. البته اخیراً برای اولین‌ بار عکس‌هایی از گوشی تاشویی شبیه پیکسل فولد منتشر شده که در انجمن گفتگوی وب‌سایت XDA ظاهر شده است. حدس‌وگمان‌هایی درباره صحت این عکس‌ها وجود دارد اما طبق اطلاعات منبعی آگاه و به نقل از اندروید آتوریتی، به‌ نظر می‌رسد این عکس‌ها واقعی است و این گوشی تاشو با اسم رمز «pipit» دارد ساخته می‌شود.

انتشار عکس‌های نمونه اولیه پیکسل فولد ایتی مایتی

اسم‌های رمز «pipit» و «passport» که هر دو شایعه شده بودند، در واقع یک دستگاه هستند. درحالی‌که آن‌ها در مقطعی پروژه‌های متفاوتی بودند، درنهایت به دستگاه واحدی تبدیل شدند که همچنان «pipit» نامیده می‌شد.

انتشار عکس‌های نمونه اولیه پیکسل فولد ایتی مایتی

Pixel Fold لغوشده ظاهری آشنا دارد. تنها ویژگی که به‌وضوح آن را از نسخه نهایی متمایز می‌کند، نوار شیشه‌ای یکپارچه دوربین عقب است که آن را بسیار شبیه پیکسل 6 می‌کند. پیکسل فولدی که به بازار آمد، یک ماژول دوربین کوچک‌تر از فلز صیقلی دارد که شباهت زیادی به ظاهر پیکسل 7 پرو دارد.

در غیر این صورت، این دستگاه از نظر ابعاد، قاب، لولا و صفحه‌نمایش تقریباً شبیه پیکسل فولد فعلی است.

انتشار عکس‌های نمونه اولیه پیکسل فولد ایتی مایتی

مشخصات دیگر پیکسل فولد لغوشده

اگر قرار بود «pipit» عرضه شود، چند ماه پس از سری پیکسل 6 به‌ بازار می‌آمد؛ بدیهی است که مشخصات آن در مقایسه با نسل اول Pixel Fold که براساس پیکربندی اولیه پیکسل 7 ساخته شده بود، یک نسل عقب باشد. پیکسل 7 به‌جای تراشه تنسور G2 همراه اگزینوس مودم 5300، با تراشه نسل اول Tensor و اگزینوس مودم 5123 عرضه شد که مشکلات فنی مختلفی نیز داشت.

همچنین pipit تنظیمات دوربین قدیمی‌تری دارد. درحالی‌که نسل اول پیکسل فولد با دوربین‌های ارتقایافته‌اش شباهت بیشتری به پیکسل 7a داشت، «پیپت» تنظیمات بسیار قدیمی‌تری با سنسور دوربین سونی IMX363 داشت که سال 2018 روی پیکسل 3 عرضه شده بود!

انتشار عکس‌های نمونه اولیه پیکسل فولد

نظر یادتون نره