اندازه نمایشگر سری آیفون 16

کدخبر: 18593
تیم ایتی مایتی - به‌تازگی تصویری از محافظ صفحه‌نمایش سری آیفون 16 فاش شده است و اکنون می‌توانیم نگاهی به اندازه احتمالی نمایشگر پرچمداران آتی اپل بیندازیم. اگر این تصویر صحت داشته باشد، فقط در آیفون 16 پرو و 16 پرو مکس شاهد افزایش اندازه خواهیم بود و مدل پایه و پلاس مشابه نسل قبلی خود خواهند بود.
اندازه نمایشگر سری آیفون 16

تیم ایتی مایتی – به‌تازگی تصویری از محافظ صفحه‌نمایش سری آیفون 16 فاش شده است و اکنون می‌توانیم نگاهی به اندازه احتمالی نمایشگر پرچمداران آتی اپل بیندازیم. اگر این تصویر صحت داشته باشد، فقط در آیفون 16 پرو و 16 پرو مکس شاهد افزایش اندازه خواهیم بود و مدل پایه و پلاس مشابه نسل قبلی خود خواهند بود.

براساس پست یک منبع آگاه در ایکس، آیفون 16 و آیفون 16 پلاس همانند مدل قبلی خود، احتمالاً به ترتیب 6.1 و 6.7 اینچی باشند. اما انتظار می‌رود آیفون 16 پرو دارای صفحه نمایش 6.3 اینچی در مقایسه با 6.1 اینچی مدل قبلی و آیفون 16 پرو مکس نیز با افزایش 0.2 اینچ دارای نمایشگر 6.9 اینچی باشد.

تخفیف ویژه امروز :

قاب – کاور Prada diamond پرادا دیاموند سامسونگ اس 21 اف ای samsung s21fe

اندازه نمایشگر سری آیفون 16

اندازه نمایشگر سری آیفون 16 ایتی مایتی

اطلاعات و تصویر جدیدی که فاش شده است، با گزارش‌ قبلی نیز مطابقت می‌کند. پیش‌ازاین نیز تصاویری از نمایشگر آیفون 16 پرو افشا شده بود که اندازه نمایشگر را 6.3 اینچی ذکر می‌کرد تا بزرگ‌تر از آیفون 15 پرو 6.1 اینچی باشد.

درباره مدل پرو مکس آتی نیز «راس یانگ» از شرکت زنجیره تأمین نمایشگر (DSCC) گفته بود که باید منتظر نمایشگر 6.9 اینچی برای آیفون 16 پرو مکس باشیم؛ اکنون به نظر می‌رسد این شایعه مطابق با تصویر افشایی جدید باشد. همچنین نباید انتظار داشت که طراحی مدل‌های پرو در سری آیفون 16 چندان تغییری کند. هرچند ممکن است ماژول دوربین در مدل‌های پایه پس از سه سال که لنزها در آن به‌صورت مورب بوده‌اند، شاهد تغییری باشد.

طبق شایعات قبلی و نقشه راه احتمالی اپل، اندازه نمایشگرهای آیفون 17 و آیفون 17 پلاس به ترتیب به 6.3 و 6.9 اینچ افزایش خواهند یافت؛ البته ممکن است در سری آیفون 17 دیگر مدلی به نام پلاس نداشته باشیم و مدل جدید «اسلیم» از راه برسد و اندازه نمایشگر آن نیز 6.6 اینچی باشد. این مدل احتمال دارد به 8 گیگابایت رم و تراشه A18 یا A19 مجهز باشد.

اندازه نمایشگر سری آیفون 16 ایتی مایتی

نظر یادتون نره