بازی Days Gone برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد

کدخبر: 12869
آقای جیم رایان (Jim Ryan)، رییس پلی‌استیشن، در مصاحبه با GQ اظهار داشت: ما  اکنون در اوایل سال ۲۰۲۱ خود را با استودیوهای توسعه‌دهنده و بازی‌هایی که آن‌ها شکل بهتری نسبت به گذشته دارند، پیدا کرده‌ایم. از نیمه‎‌ی دوم عمر کنسول پلی‌استیشن ۴، استودیوهای بازی‌سازی ما بازی‌هایی فوق‌العاده و بسیار عالی را ارائه دادند. اکنون فرصتی وجود دارد تا آن بازی‌های عالی را در معرض دید گسترده‌تری از مخاطبان قرار دهیم. در هر دوره‌ی جدید از کنسول‌ها، هزینه‌ی ساخت بازی‌ها افزایش می یابد. با این حال، سهولت در دسترس قرار دادن بازی‌ها در اختیار دارندگان پلتفرم غیرکنسولی افزایش یافته است. بنابراین این یک تصمیم کاملاً ساده است که ما اتخاذ کردیم. بازی Days Gone اثری در سبک اکشن ماجراجویی جهان باز است که استودیوی بند (Bend) وظیفه‌ی ساخت آن را برعهده داشت. این بازی در حال حاضر بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد و در بهار سال جاری میلادی برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.
بازی Days Gone برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد

تیم ای تی مای تی :

طبق اعلام رییس بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی، بازی Days Gone در بهار ۲۰۲۱ برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. به گفته‌ی وی، عناوین بیشتری از سونی برای این پلتفرم در راه هستند.

فروشگاه و مجله اینترنتی ای تی مای تی بازی Days Gone برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد

آقای جیم رایان (Jim Ryan)، رییس پلی‌استیشن، در مصاحبه با GQ اظهار داشت:

ما  اکنون در اوایل سال ۲۰۲۱ خود را با استودیوهای توسعه‌دهنده و بازی‌هایی که آن‌ها شکل بهتری نسبت به گذشته دارند، پیدا کرده‌ایم. از نیمه‎‌ی دوم عمر کنسول پلی‌استیشن ۴، استودیوهای بازی‌سازی ما بازی‌هایی فوق‌العاده و بسیار عالی را ارائه دادند. اکنون فرصتی وجود دارد تا آن بازی‌های عالی را در معرض دید گسترده‌تری از مخاطبان قرار دهیم. در هر دوره‌ی جدید از کنسول‌ها، هزینه‌ی ساخت بازی‌ها افزایش می یابد.

با این حال، سهولت در دسترس قرار دادن بازی‌ها در اختیار دارندگان پلتفرم غیرکنسولی افزایش یافته است. بنابراین این یک تصمیم کاملاً ساده است که ما اتخاذ کردیم.

بازی Days Gone اثری در سبک اکشن ماجراجویی جهان باز است که استودیوی بند (Bend) وظیفه‌ی ساخت آن را برعهده داشت. این بازی در حال حاضر بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد و در بهار سال جاری میلادی برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.