بررسی 7 برنامه برتر ضد سرقت اندروید

کدخبر: 12895

بررسی 7 برنامه برتر ضد سرقت اندروید: نگران دزدیده شدن گوشی خود نباشید! اگر تلفن‌ شما دزدیده شد نگران نباشید در این مطلب بهترین برنامه‌های ضد سرقتی اندروید را معرفی میکنیم تا خیال خودرا بابت محافظت از گوشی خود راحت کنید. شای هیچکس به دزدیده شدن گوشی خود فکر نکند، اما حقیقت این است که

بررسی 7 برنامه برتر ضد سرقت اندروید

بررسی 7 برنامه برتر ضد سرقت اندروید:

نگران دزدیده شدن گوشی خود نباشید!

به کارگیری سیستم ضد سرقت جدید در نسخه بعدی اندروید

اگر تلفن‌ شما دزدیده شد نگران نباشید در این مطلب بهترین برنامه‌های ضد سرقتی اندروید را معرفی میکنیم تا خیال خودرا بابت محافظت از گوشی خود راحت کنید. شای هیچکس به دزدیده شدن گوشی خود فکر نکند، اما حقیقت این است که ممکن است اتفاق بیافتد! همیش پیش‌گیری بهترین راه حل است پس یک برنامه ضد سرقت نصب کنید. در ادامه مطلب با روکیدا همراه باشید تا 7 تا از بهترین برنامه‌های ضد سرقت اندرویدی را مقایسه و بررسی کنیم.

1-Find My Device برنامه ضدت سرقت شرکت گوگل

برنامه Find My Device از شرکت گوگل یکی از قوی‌ترین برنامه‌های امنیتی درون نصبی (به‌طور پیش‌فرض نصب شده) می‌باشد که از قابلیت ردیابی گوشی گم‌شده قوی نیز برخوردارست. شما می‌توانید با کنترل این برنامه از طریق حساب‌های خود تلفن گم‌ شده را از حساب‌ها خارج کرده و قفل کنید. همچنین این برنامه به شما این امکان را می‌دهد تا از طریق نقشه محل گوشی خود را پیدا کنید یا محتویات ذخیره شده در دستگاه را پاک کنید.

این برنامه به طور پیش‌فرض فعالاست اما فکر خوبی است که بررسی کنید تا تصادفی آن را خاموش نکرده باشید. برای بررسی فعال بودن آن مسیر را طی کنید: به تنظیمات، Google، امنیت (Security) بروید و بر روی یافتن دستگاه من (Find My Dvice)ضربه بزنید. اگر این ویژگی فعال نیست، ضامن را در بالای پنجره به موقعیت روشن ببرید تا فعال شود.

این برنامه هم از طریق نسخه وب هم از طریق نسخه تلفن هوشمند در دسترس است.

برنامه ضد سرقت گوگل

2-برنامه ضد سرقت Cerberus

Cerberus یک برنامه تنظیم شده برای ردیابی گوشی با روشی سه‌گانه است که بسیار قدرت‌مند نیز عملکرده است. این برنامه می‌تواند شخصی که گوشی شما را به سرقت برده بسیار به دردسر بیاندازد. سه روش اصلی که برنامه Cerberus با استفاده از آن از گوشی شما محافظت می‌کند عبارت‌اند از: ردیابی و کنترل از طریق وب، ردیابی و کنترل از طریق پیام متنی و هشدارهای خودکار که این برنامه ارسال می‌کند. این برنامه می‌تواند محل تلفن شما را ردیابی و نشانه‌گذاری کند.

این برنامه می‌تواند شروع به پخش هشدارهای خودکار کند و یا لیست گزارشات تماس‌های تلفن را استخراج و حافظه داخلی و خارجی را نیز مسدود کند. Cerberus به‌طور جدی می‌تواند شخصی که تلفن شما را به سرقت برده به دردسر بیاندازد و اثیر قانون کند. این برامه به طور مخفیانه شروع به تصویربرداری و ضبط صدا توسط میکروفون می‌کند که در ردیابی فرد و اثبات جرم کارآمد است.

برنامه ضد سرقت Cerberus

این برنامه قابلیت عملکردهای خودکار از پیش تعیین شده را دارد برای مثال می‌تواند هنگامی که سیم کارت گوشی عوض شد گوش را قفل کند. مثلا زمانی که فردی رمز اشتباه وارد کرد تصویر بگیرد و بسیاری از عملکردهای قابل تعیین دیگر.

درحال حاضر این برنامه از فروشگاه Play Store حذف شده و گوگل دلیل آن‌را سواستفاده برخی هکرها از نام این برنامه و جاسوسی کردن عنوان کرده است. برای دسترسی به این برنامه باید آن را از وبسایت رسمی Cerberus دریافت کنید.

3-برنامه هشدار ضد سرقت: Anti-Theft Alarm

همان‌طور که از نام این برنامه پیداست قابلیت ردیابی و عملکردهای دیگر را ندارد. این برنامه دقیقا همان زنگ خطر مواقع حساس است. هشداری که بی‌وقفه با صدای بلند پخش خواهد شد تا شما تلفن را پیدا کنید.

برنامه هشدار ضد سرقت اندروید

این برنامه قابلیت فعال شدن هشدار را از راه دور دارد. می‌توان تنظیم نمود که هنگام جابه‌جا شدن تلفن یا تعویض سیم‌کارت زنگ هشدار به صدا در بیاید. برای قطع شدن هشدار تنها باید رمزعبوری که از پیش طراحی شده است را بدانید تا متوقف شود. اگر حتی حالت سکوت روی دستگاه شما فعال باشد بازهم هشدار با صدای بلند پخش خواهد شد.

برنامه هشدار ضد سرقت اندروید

4-برنامه امنیت موبایل McAfee

McAfee Mobile Security یشتر به‌عنوان آنتی‌ویروس قدرت‌مند شناخته می‌شود. اما از لایه‌های دیگر این برنامه قابلیت ضدسرقت آن است. از امتیازات خاص این برنامه می‌توان به قفل امنیتی گوشی، و محافظت و حذف برنامه‌ها اشاره کرد. اما از قابلیت‌های جذاب ضد سرقتی می‌توان ردیابی قدم به قدم تلفن شما روی نقشه، و یا درخواست ابر رمزعبور طراحی شده پس از سه بار وارد کردن رمز غلط و یا ردیبای‌های مخفیانه فرد مضنون اشاره کرد. همچنین مانند سایر برنامه‌ها این برنامه از قابلیت پخش و کنترل هشدار نیز بخوردارست.

برنامه ضد سرقت و امنیتی اندروید

5-برنامه ضد سرقت CrookCatcher

برنامه CrookCatcher برای ردیابی و دستگیری سریع فردی که تلفن شمارا سرقت کرده طراحی شده است. این برنامه با اولین ورود رمزعبور غلط فعال شده و سریعا تصویری از فردی که گوشی را در دست دارد با اطلاعات آدرس و خیابان گوشی روی نقشه برای شما ایمیل می‌کند.

برنامه ضد سرقت اندروید

این برنامه بسیار کارآمد است اما تفاوتی که با دیگر برنامه‌ها دارد در مصرف باتریست چراکه باید در پس‌زمینه فعال باشد تا با ورود رمز غلط شروع به فعالیت کند. این برنامه رایگان است اما با دیدن تبلیغ هزینه‌های خودرا دریافت می‌کند.

دانلود Prey 1.9.9 Final نرم افزار ضد سرقت و ردیابی لپ تاپ

6-برنامه ضد سرقت Prey

برنامه Prey مانند سایر برنامه‌ها ضد سرقت کاربردهای ردیابی را داراست با این تفاوت که برای سایر دستگاه‌ها مثل لپ تاپ، تبلت و البته تلفن را نیز دارد. این برنامه در نسخه Premium که ماهانه 5 لار هزینه دارد، تاریخچه ردیابی محلی، پیام‌ها و کنتزل برنامه‌ها را و اطلاعات بسیار دقیقی را در اختیار می‌گذارد. استخراج و کنترل داده‌ها از دیگر امکانات این برنامه می‌باشد.

برنامه ضد سرقت Prey

7-برنامه ضد سرقت Where’s My Droid

برنامه اندروید من کجاست (Where’s My Droid) دو نسخه رایگان و به همراه هزینه را عرضه می‌کند در نسخه رایگان شما اطلاعاتی از قبیل ریابی گوشی از طریق GPS، زنگ خوردن آن، پاک کردن سیم‌کارت، اجرای راه‌اندازی کارخانه‌ای و دریافت هشدار هنگام تغییر سیم‌کارت را دریافت می‌کنید.

برنامه ضد سرقت اندروید

در نسخه پولی این برنامه می‌توان به قابلیت برداشت تصویر از فرد درحال تلاش براز بازکردن قفل گوشی، ردیابی پیشرفته مکان، قابلیت حذف برنامه‌ها و شخصی سازی‌های دیگر اشاره کرد.

برنامه ضد سرقت اندروید

راه‌های دیگر محافظت از گوشی در مقابل سرقت

خواه از برنامه ضد سرقت استفاده کنید یا خیر باید حواس خودرا به امنیت عمومی موبایل خود جمع کنید. در اولین قدم مطمئن شوید که برنامه‌های نصب شده برروی گوشی شما به حریم شخصی شما احترام می‌گذارند و اجازه‌های دسترسی آن‌هارا بررسی کنید. برای برنامه‌های حساس خود رمزعبور طراحی کنید. در آخر رمزعبور برای تلفن و سیم‌کارت را نیز به‌خوبی و غیرقابل حدس طراحی کنید.

بررسی 7 برنامه برتر ضد سرقت اندروید: نگران دزدیده شدن گوشی خود نباشید!

اخبار مرتبط