توسعه iOS 19 با نام رمز شانس

کدخبر: 18630
تیم ایتی مایتی - اپل چند هفته قبل از iOS 18 در مراسم WWDC رونمایی کرد که دارای ویژگی‌های جدیدی مانند شخصی‌سازی آیکون‌ها و صفحات، Apple Intelligence و موارد دیگر است. اکنون طبق گزارش بلومبرگ، اپل توسعه iOS 19 برای آیفون با نام رمز Luck یا «شانس»، watchOS 12 برای اپل واچ، macOS 16 برای مک و visionOS 3 برای ویژن پرو را آغاز کرده است.
توسعه iOS 19 با نام رمز شانس

تیم ایتی مایتی – اپل چند هفته قبل از iOS 18 در مراسم WWDC رونمایی کرد که دارای ویژگی‌های جدیدی مانند شخصی‌سازی آیکون‌ها و صفحات، Apple Intelligence و موارد دیگر است. اکنون طبق گزارش بلومبرگ، اپل توسعه iOS 19 برای آیفون با نام رمز Luck یا «شانس»، watchOS 12 برای اپل واچ، macOS 16 برای مک و visionOS 3 برای ویژن پرو را آغاز کرده است.

براساس گزارش «مارک گرمن»، خبرنگار بلومبرگ، ظاهراً اپل به‌طور رسمی کار روی سیستم‌عامل‌های اصلی خود در سال 2025 را آغاز کرده است. اگرچه ممکن است این امر زود به نظر برسد، اما گرمن می‌گوید که جدول زمانی معمولی توسعه نرم‌افزارهای اپل، از چنین بازه‌ای شروع می‌شود.

تخفیف ویژه امروز :

قاب – کاور Prada diamond پرادا دیاموند سامسونگ اس 21 اف ای samsung s21fe

آپدیت iOS 19 و دیگر سیستم‌عامل‌های اپل

آپدیت iOS 19 توسعه iOS 19 با نام رمز شانس ایتی مایتی

علاوه‌بر آپدیت iOS 19 با نام رمز شانس، توسعه دیگر سیستم‌عامل‌های اصلی اپل نیز ظاهراً شروع شده است. به گفته مارک گرمن، macOS 16 با نام رمز Cheer درحال توسعه است؛ watchOS 12 با نام رمز Nepali و visionOS 3 نیز با نام رمز Discovery تولید می‌شوند.

هنوز به‌صورت رسمی iOS 18 و دیگر سیستم‌عامل‌هایی که در WWDC معرفی شدند، منتشر نشده‌اند، به همین دلیل نمی‌توان حدس زد که اپل چه برنامه‌هایی برای آپدیت‌های سال 2025 دارد. بااین‌حال، معمولاً اپل حدود یک سال پیش از رونمایی، شروع به توسعه سیستم‌عامل‌های جدید خود می‌کند. چراکه این شرکت درحال توسعه محصولات سخت‌افزاری سال آینده خود است و برای آزمایش دستگاه‌ها به نرم‌افزار آن‌ها نیز نیاز دارد.

یکی از تغییرات عمده‌ای که در آپدیت امسال شاهدش بودیم، هوش مصنوعی Apple Intelligence است که می‌تواند برگه برنده کوپرتینویی‌ها برای رقابت با دیگر شرکت‌ها باشد. باتوجه به اینکه مدل‌های هوش مصنوعی شرکتی مانند گوگل کاربران را در برخی موارد ناامید کرده‌، انتظار می‌رود اپل عملکرد محتاطانه و بهتری داشته باشد.

بااین‌حال باید منتظر بمانیم و ببینیم در عمل اپل چگونه می‌خواهد با هوش مصنوعی سیستم‌عامل‌های خود را دگرگون کند.

توسعه iOS 19 با نام رمز شانس ایتی مایتی

نظر یادتون نره