جدید ترین آپدیت تلگرام و لذت بردن از آپشن‌های جدید آن

کدخبر: 59

جدید ترین آپدیت تلگرام و لذت بردن از آپشن‌های جدید آن اگر از طرفداران سرویس پیام‌رسانی تلگرام هستید، آخرین نسخه آن یعنی v5.13 شامل پشتیبانی از تم‌های گرادیانت، برنامه‌ریزی برای زمان ارسال پیام، دسترسی آسان‌تر به Night Mode و بسیاری از بروزرسانی‌های دیگر است. تلگرام به طور قطع در سال‌های اخیر محبوبیت خود را افزایش

جدید ترین آپدیت تلگرام  و لذت  بردن از آپشن‌های جدید آن

جدید ترین آپدیت تلگرام و لذت بردن از آپشن‌های جدید آن

Image result for telegram

اگر از طرفداران سرویس پیام‌رسانی تلگرام هستید، آخرین نسخه آن یعنی v5.13 شامل پشتیبانی از تم‌های گرادیانت، برنامه‌ریزی برای زمان ارسال پیام، دسترسی آسان‌تر به Night Mode و بسیاری از بروزرسانی‌های دیگر است.

تلگرام به طور قطع در سال‌های اخیر محبوبیت خود را افزایش داده و به برنامه‌ای محبوب تبدیل شده است. یک روز بعد از انتشار نسخه جدید این برنامه، تلگرام خلاصه‌ای شفاف‌تر از بروزرسانی‌های این نسخه را منتشر کرده که خلاصه آن به شرح زیر است.

زمان‌بندی ارسال پیام

Telegram-v5.13-update-19kala-003

از جمله تغییرات اساسی در این نسخه، ترفندی برای ارسال پیام‌ها به صورت زمان‌مند است. از  این ویژگی قبلاً به صورت مفصل سخن به میان آمده بود اما در نسخه جدید به صورت عام در دسترس قرار گرفت. این قابلیت جدید به شما امکان می‌دهد تا پیام‌ها را برای ارسال در زمان معین تنظیم کنید. تنها نکته این است بعد از برنامه‌ریزی تنها اگر در وضعیت آنلاین باشید کار می‌کند.

تغییر تم چت و استفاده از گرادیانت

تلگرام را آپدیت کنید و از آپشن‌های جدید آن لذت ببرید!

با استفاده از ویرایشگر تم جدید در تنظیمات گپ (یا تنظیمات ظاهر در iOS)، می‌توانید به سرعت سبک عناصر موجود در گپ‌های تلگرام را بهم بزنید و گرادیانت رنگی مدنظر خود را اضافه کنید. پس از پایان ویرایش، می‌توانید نتیجه کار خود را به سرعت با دوستان خود به اشتراک بگذارید تا آنها بتوانند تنظیمات تم شما را بکار ببرند. به هر حال، این بروزرسانی شامل ده‌ها الگوی جالب جدید است که می‌توانید در پس زمینه خود اعمال کنید.

جستجوی قوی‌ و بهتر

نمایش نتایج جستجو به عنوان یک لیست به شما امکان می دهد تا به راحتی بین پیام‌های حاوی یک کلمه کلیدی، یا ارسال شده توسط یک شخص خاص، یا حتی در یک روز خاص، سرچ کنید. اگر می خواهید همه نتایج را در یک صفحه مشاهده کنید، ضربه زدن به نوار پایین اکنون وضعیت سرچ را به لیستی که گفته شد، تغییر می‌دهد.

حالت شب سریع‌تر

آی‌تی مای‌تی

تلگرام از سال ۲۰۱۷ امکان استفاده از Night mode به برنامه خود اضافه کرده است اما اکنون کنترل و دسترسی به آن آسان‌تر است، زیرا Switch Night Mode در بالای منو قرار داده شده است. کافیست بر روی نماد ماه ضربه بزنید و از حالت نایت مود لذت ببرید.

امکانات دیگری چون پشتیبانی از کتاب صوتی و پادکست، Raise to Speak و میانبرهای پاک کننده حافظه نهان از دیگر قابلیت‌های جدید است که برای اطلاع از آن بهتر است یا پست آخر تلگرام را بخوانید یا زودتر آن را آپدیت کنید!

 

اخبار مرتبط