حذف فتحی از رقابت های بوکس گزینشی المپیک پاریس

کدخبر: 15882
به گزارش آی‌تی مای‌تی به نقل از تسنیم،  روز چهارم مرحله آخر رقابت‌های بوکس گزینشی المپیک 2024 پاریس، امروز(دوشنبه - 7 خرداد ماه) در شهر بانکوک کشور تایلند با حذف علی فتحی نماینده وز 92 کیلوگرم کشورمان به پایان رسید. 
حذف فتحی از رقابت های بوکس گزینشی المپیک پاریس

به گزارش آی‌تی مای‌تی به نقل از تسنیم،  روز چهارم مرحله آخر رقابت‌های بوکس گزینشی المپیک 2024 پاریس، امروز(دوشنبه – 7 خرداد ماه) در شهر بانکوک کشور تایلند با حذف علی فتحی نماینده وز 92 کیلوگرم کشورمان به پایان رسید.

در رقابت‌های عصر امروز، علی فتحی در نخستین دیدار خود برابر جمار تالی از آمریکا قرار گرفت و با شکست مقابل حریف خود از دور مسابقات کنار رفت. 

اداپتور – شارژر دیواری ایفون اصلی مدل 20 وات B/A

پیش از این و در رقابت‌های نوبت صبح،  میثم قشلاقی در وزن 80 کیلوگرم به مصاف سباستین از دانمارک رفت و با برتری مقابل حریف خود به دور سوم راه یافت تا حریف بوکسوری از مغولستان شود. او در نخستین مبارزه خود نیز از سد حریفی از کره‌جنوبی گذشته بود.

در ادامه مسابقات، فردا(سه‌شنبه – 8 خرداد ماه) علی حبیبی‌نژاد در وزن 63.5 کیلوگرم در دومین مبارزه خود به مصاف اویر ایبارچه از اسپانیا می‌رود. کسری طهماسبی نیز در وزن 71 کیلوگرم در دومین دیدار خود با لوئیس ریچاردسون از بریتانیا مصاف می‌دهد.

همچنین در نوبت عصر و در وزن 57 کیلوگرم، دانیال شه‌بخش در دومین دیدار خود با انخ خارکو از مغولستان بالای رینگ خواهد رفت.

حذف فتحی از رقابت های بوکس گزینشی المپیک پاریس

اخبار مرتبط