حضور اعضای کمیته انضباطی در بازی های حساس هفته های پایانی

کدخبر: 15874
تیم ایتی مایتی - محمد حسنوند عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: در کمیته انضباطی تصمیم گرفتیم تا در هفته‌های پایانی نظارتی ویژه داشته باشیم. علاوه بر اینکه ناظر انضباطی در تمام بازی‌های هفته‌های پایانی حضور دارد، در هفته سی‌ام رئیس کمیته انضباطی و اعضای آن نیز در تهران و بازی‌هایی که احتمال قهرمانی یا سقوط تیم‌ها وجود دارد در ورزشگاه حاضر خواهند شد و شخصاً نظارت می‌کنند.
حضور اعضای کمیته انضباطی در بازی های حساس هفته های پایانی

تیم ایتی مایتی – محمد حسنوند عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: در کمیته انضباطی تصمیم گرفتیم تا در هفته‌های پایانی نظارتی ویژه داشته باشیم. علاوه بر اینکه ناظر انضباطی در تمام بازی‌های هفته‌های پایانی حضور دارد، در هفته سی‌ام رئیس کمیته انضباطی و اعضای آن نیز در تهران و بازی‌هایی که احتمال قهرمانی یا سقوط تیم‌ها وجود دارد در ورزشگاه حاضر خواهند شد و شخصاً نظارت می‌کنند.

دوربین بالت 2053 تصویربرداری واید و عریض 3 مگاپیکسل

وی در مورد آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده جواد نکونام تصریح کرد: طبق ابلاغیه‌ای که دادیم هنوز او فرصت دارد تا دفاعیه خودش را به کمیته انضباطی بفرستد. پس از آنهم طبق قانون و آیین‌نامه به این موضوع رسیدگی می‌کنیم و هنوز تصمیمی نگرفتیم.

حضور اعضای کمیته انضباطی در بازی های حساس هفته های پایانی

نظر یادتون نره