دوال اسکرین و اکتیو پن، دو اکسسوری که می‌توان همراه با ولوت استفاده کرد

کدخبر: 12889

دوال اسکرین و اکتیو پن دو مورد از جالب‌ترین اکسسوری‌های ال جی ولوت هستند که به‌ همراه آن عرضه شده‌اند و تجربه‌ی کاربری گوشی را به ‌روش‌های مختلف بهبود می‌بخشند. همان‌طور که پیش‌تر در بررسی ال جی ولوت گفتیم، دوال اسکرین را می‌توانیم پاسخ مستقیم ال جی به گوشی‌های تا شدنی به‌حساب بیاوریم. این نخستین

دوال اسکرین و اکتیو پن، دو اکسسوری که می‌توان همراه با ولوت استفاده کرد

دوال اسکرین و اکتیو پن دو مورد از جالب‌ترین اکسسوری‌های ال جی ولوت هستند که به‌ همراه آن عرضه شده‌اند و تجربه‌ی کاربری گوشی را به ‌روش‌های مختلف بهبود می‌بخشند.

بررسی اولیه ال جی جی 8 ایکس - LG G8X | گجت نیوز

همان‌طور که پیش‌تر در بررسی ال جی ولوت گفتیم، دوال اسکرین را می‌توانیم پاسخ مستقیم ال جی به گوشی‌های تا شدنی به‌حساب بیاوریم. این نخستین باری نیست که ال جی این وسیله‌ی جانبی را برای گوشی‌هایش عرضه می‌کند؛ اما دوال اسکرین در ال جی ولوت تغییرات محسوسی تجربه کرده است تا قابلیت‌های بیشتری ارائه بدهد.

ابعاد قاب دوال اسکرین به ۱۴٫۴ × ۸۴٫۶ × ۱۷۴٫۴ میلی‌متر می‌رسد و در صورت استفاده از آن، وزن گوشی ۱۲۹ گرم افزایش پیدا می‌کند. استفاده‌ی بلندمدت از دوال اسکرین باعث خستگی دست می‌‌شود؛ اما اگر کوتاه‌مدت از آن استفاده کنید، مشکل خاصی پیش نمی‌آید.

دومین وسیله‌ی جانبی پراهمیت ال جی ولوت، قلم لمسی است که وسیله‌ی منحصربه‌فردی محسوب نمی‌شود؛ اما تجربه‌ی کاربری دستگاه را بهبود می‌بخشد. سال‌‌ها است شرکت‌های تولیدکننده‌ی دستگاه‌های الکترونیکی، برای آن‌ها قلم لمسی نیز در دسترس قرار می‌دهند.

قلم‌های اولیه در دسته‌ی «قلم‌ فعال» جای نمی‌گرفتند و عملا تکه‌ای پلاستیک بودند. به‌مرور زمان قلم‌های خازنی به بازار آمدند که نه‌تنها دقت خیلی زیادی نداشتند بلکه قابلیت‌هایشان محدود بود. این درحالی است که قلم‌های فعال (Active Pen) نه‌تنها دقت بیشتری دارند بلکه می‌توان آن‌ها را به‌ گونه‌ای طراحی کرد که حس واقع‌گرایانه‌تری به کاربر منتقل کنند.

دوال اسکرین ال جی ولوت / LG Velvet Dual Screen با قلم لمسی فعال

ال جی ولوت دومین گوشی ال جی است که از قلم لمسی فعال پشتیبانی می‌کند (پیش از این گوشی، V60 از قلم فعال پشتیبانی می‌کرد). پشتیبانی از قلم لمسی خبر خوب برای کسانی است که تمایل دارند در حین راه رفتن کارهای مورد نظر را با گوشی انجام بدهند. ال جی می‌گوید قلم لمسی ولوت به درد افرادی می‌خورد که می‌خواهند به‌سرعت یادداشت‌برداری کنند.

از آنجا که ال جی ولوت با قلم‌هایی که از فناوری دیجیتایزر AES پشتیبانی می‌کنند سازگاری دارد، می‌توانید از صدها قلم لمسی متفرقه‌ای که امروزه در بازار پیدا می‌شوند برای کار با آن استفاده کنید. قلم لمسی ال جی ولوت برخلاف قلم‌های باریک پلاستیکی که با برخی گوشی‌ها عرضه می‌شوند، ابعاد مناسبی دارد و حس خوبی به کاربر منتقل می‌کند.

به لطف اپلیکیشن از پیش ‌نصب‌شده‌ی +QMemo می‌توانید یادداشت‌ دستی و تایپی ایجاد و با آن‌ تعامل برقرار کنید. قلم ال جی ولوت به شما امکان می‌دهد به ‌شکلی ساده دست‌نوشته‌ها را به خط تحریری تبدیل کنید. در صورت تمایل می‌توانید جلوه‌ی صوتی خاصی را فعال کنید تا صدای نوشته شدن روی کاغذ به ‌گوش‌ برسد.

اخبار مرتبط