رشیدی: برخی بازیکنان به درد استقلال نمی خورند

کدخبر: 15915
تیم ایتی مایتی - درباره تساوی بدون گل استقلال مقابل نساجی مازندران در هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر گفت: تیم خوب بازی نکرد و به واقع بد بود.
رشیدی: برخی بازیکنان به درد استقلال نمی خورند

تیم ایتی مایتی – درباره تساوی بدون گل استقلال مقابل نساجی مازندران در هفته بیست‌وهشتم لیگ برتر گفت: تیم خوب بازی نکرد و به واقع بد بود.

قبول داریم که دست جواد نکونام بسته است و بازیکنان مدنظرش را جذب نکردند اما بالاخره استقلال است و هفته‌های زیادی در صدر بود. برای برخی از بازیکنان استقلال زود بود که در این تیم بازی کنند. یکسری از این نفرات به درد استقلال نمی‌خورند و مشکل نکونام هم همین بود و مجبور است از آنها استفاده کند. اینجا استقلال است و نباید اینگونه بازی کنند.

دوربین لامپی وای فای 3 مگاپیکسل فول اچ دی FULL HD

وی با اشاره به انتقاد استقلالی‌ها از داوری‌ها تصریح کرد: استقلال نباید کار به اینجا می‌کشاند که داور بخواهد تأثیرگذار باشد. تیم باید آنقدر موقعیت ایجاد می‌کرد که اشتباه داوری تأثیری ایجاد نمی‌کرد. من جیره‌خوار کسی نیستم و از باشگاه استقلال حقوق نمی‌گیرم و حرفم را می‌زنم. استقلال مقابل نساجی خوب بازی نکرد. یک موقعیت درست و حسابی روی دروازه نساجی ایجاد نکردیم. نکونام خودش بیشتر از همه شاکی و ناراضی بوده و قطعا تهِ دلش نمی‌گوید این تیم خوب نبوده است.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: در بازی پرسپولیس با استقلال خوزستان، اگر بازیکن استقلال اخراج نمی‌شد، شاید این نتیجه بدست نمی‌آمد. تیم‌هایی که در میانه جدول قرار دارند دغدغه‌ای ندارند و با آرامش بازی می‌کنند. بازی با تیم‌های پایین خیلی سخت‌تر است. کاری به داوری این مسابقه ندارم که چرا بازیکن حریف را اخراج کردند یا پنالتی گرفتند. امیدوارم در دو هفته پایانی از داورانی استفاده کنند که بتوانند قضاوت عادلانه داشته باشند.

رشیدی: برخی بازیکنان به درد استقلال نمی خورند

نظر یادتون نره