سامسونگ One UI 3.1 با تنظیمات پیشرفته نور آبی و عکس ها

کدخبر: 233

سامسونگ One UI 3.1 با تنظیمات پیشرفته نور آبی و عکس ها One UI 3.1 از قابلیت های جدید زیر که همگی در گوشی های همراه گلکسی S21 وجود دارند بهره مند است: حالت Single Take  پیشرفته: حالت بروزرسانی شده Single Take در دوربین های گوشی امکان گرفتن چند عکس و ویدئو را با یکبار فشار دادن

سامسونگ One UI 3.1 با تنظیمات پیشرفته نور آبی و عکس ها

سامسونگ One UI 3.1 با تنظیمات پیشرفته نور آبی و عکس ها

آپدیت One UI 3.1 ویژگی های گلکسی اس ۲۱ را به دیگر گوشی های سامسونگ می آورد  - ترنجی

One UI 3.1 از قابلیت های جدید زیر که همگی در گوشی های همراه گلکسی S21 وجود دارند بهره مند است:

حالت Single Take  پیشرفته: حالت بروزرسانی شده Single Take در دوربین های گوشی امکان گرفتن چند عکس و ویدئو را با یکبار فشار دادن دگمه دیافراگم برایتان به وجود می آورد. این قابلیت ابتدا در گلکسی S20 کارگذاری شد، اما در S21 از افکت های بیشتری برخوردار شد.

Object Eraser: این ابزار جدید هوشمند ویرایش عکس، قابلیت برش هر بخشی از عکس که نمی خواهید را بدون ویرایش دستی در اختیار شما قرار می دهد.

ضبط چند Multi-mic:  صدا را به شکل همزمان با گوشی و هم دستگاه بلوتوث متصل به آن ضبط کنید تا صدا و تصویر با کیفیت تری داشته باشید.

سری گلکسی S21 با رابط کاربری ONE UI 3.1 رونمایی می شوند - سیم پو | دنیای  فناوری و تکنولوژی

محافظت بهتر از چشم: امکانات جدید در این گوشی، نور ساطع شده از گوشی را به صورت خودکار و بر اساس هر زمانی از روز که در آن قرار دارید تنظیم می کند که این امر از خستگی و فشار وارد شده بر چشم شما کم می کند.  می توانید این قابلیت را با رفتن به پنل یا قسمت Quick Settings  گوشی فعال کنید.

اشتراک گذاری خصوصی: این قابلیت امکان اشتراک گذاری فایل های رمزگذاری شده و تنظیم مجوز و تاریخ انقضاء برای داده ها و همچنین ارائه امکان دسترسی Read-only  را برایتان به همراه دارد.

 

اخبار مرتبط