شرایط مسکن ۲۵ متری

کدخبر: 15349
تیم ایتی مایتی - استاد دانشگاه علم و صنعت با تاکید بر این‌که مسکن ۲۵ متری مانند مسافرخانه است، گفت: نباید در بافت‌های فرسوده همه ساختمان‌ها را نوسازی کنیم. اسماعیل شیعه با تاکید بر این‌که باید برای مسکن کشور بنیادی عمل کنیم، اظهار کرد: متاسفانه راه‌حلی برای اسکان جمعیت نداریم؛ بافت فرسوده بافتی نیست که خانه‌های آن فرسوده شده باشد، بلکه ساختار آنها فرسوده شده است.  نباید در بافت‌های فرسوده همه ساختمان‌ها را نوسازی کنیم.
شرایط مسکن ۲۵ متری

تیم ایتی مایتی – استاد دانشگاه علم و صنعت با تاکید بر این‌که مسکن ۲۵ متری مانند مسافرخانه است، گفت: نباید در بافت‌های فرسوده همه ساختمان‌ها را نوسازی کنیم.

اسماعیل شیعه با تاکید بر این‌که باید برای مسکن کشور بنیادی عمل کنیم، اظهار کرد: متاسفانه راه‌حلی برای اسکان جمعیت نداریم؛ بافت فرسوده بافتی نیست که خانه‌های آن فرسوده شده باشد، بلکه ساختار آنها فرسوده شده است.  نباید در بافت‌های فرسوده همه ساختمان‌ها را نوسازی کنیم.

ساعت هوشمند HK9 Pro

hk9 pro itmait ای تی مای تی ساعت هوشمند ارسال رایگان

وی با تاکید بر این‌که باید مسکنی را در نظر را بگیریم که رفاه جمعیت را به‌دنبال داشته باشد، افزود: بالاترین میزان اختلاف در دادگاه‌ها سر مسائل آپارتمان‌نشینی است. در شهرهای جدید جز خوابگاه چه ساخته‌ایم؟ در اجرا، شهرهای جدید به محلی برای بنگاه‌های املاک تبدیل شده است.

وی با اشاره به مسائل مطرح شده برای ساخت مسکن ۲۵ متری، گفت:‌ اگر واحد مسکونی ۲۵ متری به زعم برخی ساخته شود تبعات بسیار زیادی دارد. جامعه‌شناسان باید در این‌با‌ره نظر دهند. ارزش‌های پدر، مادر، یک خانواده، بزرگان، رفتار جسمی، روحی، تحرک و … همه تحت تاثیر واحدهای مسکونی کوچک قرار می‌گیرد.

ساخت-خانه-۲۵-متری-طرح-مسکن-اقتصادی واحد مسکونی ۲۵ متری ایتی مایتی

استاد دانشگاه علم و صنعت بیان کرد: مسکن کوچک مانند یک مسافرخانه است که خانواده شب را در آن سر می‌کند.

شیعه بیان کرد:‌ فقر و ضعف مدیریت برنامه‌ریزی طی ۷۰ سال اخیر باعث تمرکزگرایی جمعیت شده است.

نظر یادتون نره

اخبار مرتبط