ضمانت سلامت باتری گوشی‌های وان پلاس با فناوری جدید تا 4 سال

کدخبر: 17800
تیم ایتی مایتی - وان پلاس قبلاً تأیید کرده بود که روی یک فناوری باتری جدید به نام «Glacier Battery» کار می‌کند و حالا این شرکت در یک سری پست در شبکه اجتماعی چینی ویبو، درباره این پروژه بیشتر صحبت کرد.
ضمانت سلامت باتری گوشی‌های وان پلاس با فناوری جدید تا 4 سال

تیم ایتی مایتی – وان پلاس قبلاً تأیید کرده بود که روی یک فناوری باتری جدید به نام «Glacier Battery» کار می‌کند و حالا این شرکت در یک سری پست در شبکه اجتماعی چینی ویبو، درباره این پروژه بیشتر صحبت کرد.

به گزارش صفحه رسمی وان پلاس در شبکه اجتماعی ویبو، این قابلیت پیشرفته باتری در مقایسه با سایر راه‌حل‌های موجود، کارآمدتر، بادوام‌تر و بسیار پرانرژی‌تر خواهد بود. این فناوری نسل بعدی می‌تواند حداقل 80 درصد از ظرفیت اولیه خود را پس از چهار سال استفاده منظم، بسیار بهتر از میانگین بازار که 800 چرخه شارژ است، حفظ کند.

تخفیف ویژه امروز :

قاب – کاور Prada diamond پرادا دیاموند سامسونگ اس 21 اف ای samsung s21fe

وان پلاس همچنین وجود باتری جدیدی با ظرفیت 6100 میلی‌آمپرساعتی را که قبلاً شایعه شده بود تأیید و اعلام کرد که این باتری برای گوشی Ace 3 Pro خواهد بود. این باتری جدید دارای چگالی انرژی 763Wh/L خواهد بود و وزن باتری تنها 14 گرم خواهد بود.

ضمانت سلامت باتری گوشی‌های وان پلاس با فناوری جدید تا 4 سال ایتی مایتی

همچنین پشتیبانی از شارژ سریع 100 واتی را حفظ می‌کند و به این باتری 6100 میلی‌آمپرساعتی اجازه می‌دهد در عرض 36 دقیقه از 1 به 100 درصد برسد.

این باتری به‌طور مشترک با CATL، بزرگ‌ترین تولیدکننده باتری در زمینه EV ساخته شده است. همچنین این شرکت دانش فنی و کارخانه‌های فیزیکی را برای تولید این باتری‌ها فراهم می‌کند.

دیگر قابلیت‌های فناوری جدید باتری Glacier وان پلاس

باتری جدید Glacier براساس فناوری باتری «سیلیکون آند کربن» این شرکت ساخته شده که توسط وان پلاس و Ningde New Energy توسعه داده شده است. به‌نظر می‌رسد این نوع باتری به‌طور ویژه برای گوشی‌های پرچمدار طراحی شده است و به‌منظور ارائه شارژ 48 ساعته تنها با یک بار شارژ کامل ساخته می‌شود.

قابلیت‌های وان‌پلاس گلاسیر ضمانت سلامت باتری گوشی‌های وان پلاس با فناوری جدید تا 4 سال ایتی مایتی

علاوه‌براین، گفته می‌شود که باتری Glacier وان پلاس دارای مجموعه‌ای از مزایای خاص خود مانند شارژ سریع پنج دقیقه‌ای است؛ این قابلیت می‌تواند امکان بازی با گوشی به‌مدت دو ساعت یا گشت‌و‌گذار به‌مدت سه ساعت‌ونیم در شبکه‌های اجتماعی را به ارمغان بیاورد.

ضمانت سلامت باتری گوشی‌های وان پلاس با فناوری جدید تا 4 سال

نظر یادتون نره

اخبار مرتبط