عرضه اپل‌واچ جدید با قابلیت رصد آپنه خواب

کدخبر: 15526
تیم ایتی مایتی -طبق شایعات جدید به نظر می‌رسد ساعت هوشمند جدید اپل، ایکس نام‌گذاری می‌شود و طراحی نازک‌تر و ‌بندی مغناطیسی خواهد داشت. همچنین این گجت می‌تواند آپنه خواب(قطع موقتی تنفس درخواب) را رصد کند.
عرضه اپل‌واچ جدید با قابلیت رصد آپنه خواب

تیم ایتی مایتی –طبق شایعات جدید به نظر می‌رسد ساعت هوشمند جدید اپل، ایکس نام‌گذاری می‌شود و طراحی نازک‌تر و ‌بندی مغناطیسی خواهد داشت. همچنین این گجت می‌تواند آپنه خواب(قطع موقتی تنفس درخواب) را رصد کند.

طبق شایعات جدید به نظر می‌رسد اپل تصمیم دارد در سال جاری تغییرات زیادی در ساعت‌های هوشمند خود انجام دهد. مارک گرومن، خبرنگار بلومبرگ معتقد است این شرکت طرح سنتی نام‌گذاری محصولاتش را کنار می‌گذارد و ساعت هوشمند جدید را «اپل‌واچ ایکس» نام‌گذاری می‌کند که نشان‌دهنده دهمین سالگرد عرضه نخستین نمونه این دستگاه در سال ۲۰۱۴ میلادی است.

ساعت هوشمند مدل Ultra max Series 8 NFC

اسمارت واچ طرح اپل اولترا مکس ان اف سی smart watch series 8 nfc itmait ای تی مای تی فروشگاه انلاین

از سوی دیگر، سام کهل یکی از کاربران یوتیوب که برای نقد محصولات اپل مشهور است، با یک طراح گرافیکی همکاری می‌کند و آنها رندرهایی از اپل‌واچ ایکس را ساخته‌اند. طبق این رندرها، گجت جدید اپل طراحی نازک‌تری خواهد داشت و ضخامت آن ۱۰ تا ۱۵ درصد کمتر از مدل‌های فعلی خواهد بود. احتمالا یک دکمه Action مشابه اپل‌واچ اولترا نیز به نسخه جدید اضافه می‌شود.

بزرگ‌ترین تغییر طراحی مربوط به سیستم جدید بند مغناطیسی است. بندهای فعلی اپل‌واچ فضای زیادی از داخل ساعت را شامل می‌شوند.

بندهای مغناطیسی چنین حجمی را از بین می‌برند و فضا را برای طراحی نازک‌تر و حتی افزودن ویژگی‌های دیگر داخل گجت باز می‌کنند. قبلا شایعه شده بود اپل‌واچ جدید با نمایشگر میکروال‌ای‌دی عرضه می‌شود، اما به نظر می‌رسد فناوری اوال‌ای‌دی به دلیل ملاحظات برای کاهش هزینه‌ها در این گجت به‌کار گرفته شود. این به معنای افزایش طول عمر باتری دستگاه است. ویژگی‌های سلامتی یکی از وجوه اصلی اپل‌واچ به حساب می‌آیند.

Apple-Watch-X عرضه اپل‌واچ جدید با قابلیت رصد آپنه خواب ایتی مایتی 1

اپل‌واچ ایکس احتمالا نخستین نمونه‌ای باشد که گزینه رصد فشار خون را ارائه می‌کند. هر چند مشخص نیست قابلیت رصد اکسیژن خون به دلیل اختلافات و پرونده‌های دادگاهی مربوط به حق امتیاز اختراع این ویژگی، در این دستگاه به‌کار رود. البته احتمالا گجت مجهز به قابلیتی برای رصد آپنه خواب نیز خواهد بود.

عرضه اپل‌واچ جدید با قابلیت رصد آپنه خواب

نظر یادتون نره