فصل دوم انیمه Blue Lock

کدخبر: 17967
تیم ایتی مایتی - استودیو هشت بیت با انتشار یک تریلر کوتاه و اطلاعات بیشتر تاریخ پخش فصل دوم انیمه Blue Lock را تایید و اعلام کرد.
فصل دوم انیمه Blue Lock

تیم ایتی مایتی – استودیو هشت بیت با انتشار یک تریلر کوتاه و اطلاعات بیشتر تاریخ پخش فصل دوم انیمه Blue Lock را تایید و اعلام کرد.

طبق جدیدترین اخبار سینما تلویزیون، تاریخ شروع پخش فصل جدید انیمه بلو لاک مشخص شده است. استودیو هشت بیت اعلام کرد که پخش فصل دوم انیمه Blue Lock از تاریخ ۵ اکتبر ۲۰۲۴ (۱۴ مهر ۱۴۰۳) آغاز خواهد شد. فصل دوم انیمه بلو لاک قرار است دارای ۱۴ قسمت باشد که توسط استودیو 8bit ساخته می‌شود. همچنین حضور ساتوشی هینو برای صداپیشگی الیور آیکو و آکیشیا واکایاما برای صداپیشگی شوتو سندو در فصل دوم انیمه Blue Lock تایید و اعلام شده است.

تخفیف ویژه امروز :

ساعت هوشمند مدل Haino Teko watch C7

ساعت هوشمند مدل Haino Teko watch C7 ایتی مایتی

همچنین فصل دوم انیمه بلو لاک قرار است در دو بخش پخش شود. انیمه Blue Lock اقتباسی از مانگایی به همین نام اثر مونه‌یوکی کانشیرو است که اولین جلد در سال ۲۰۱۸ پخش شد و تاکنون ۲۷ جلد از این مانگا نوشته و پخش شده است و داستان مانگا همچنان ادامه دارد. تاتسوکی واتانابه و شونسکه ایشیکاوا وظیفه کارگردانی و تاکو کیشیموتو وظیفه نوشتن فیلمنامه انیمه بلو لاک را بر عهده دارند.

همچنین انیمه Blue Lock: Episode Nagi براساس مانگایی سه جلدی به همین نام تولید شده است که یک داستان پیش درآمد برای انیمه و مانگا محسوب می‌شود. فصل اول انیمه Blue Lock در ۲۴ قسمت تولید شده است که در بین سال‌های ۲۰۲۲ تا ۲۰۲۳ پخش شد. در هر حال تاریخ نسخه خانگی انیمه بلو لاک هنوز مشخص و اعلام نشده است. یوییچی ناکامورا، ماکوتو فوروکاوا، کنگو کاوانیشی، تاکویا اگوچی، هیرو شیمونو، شینچیرو کامیو، اجی میکامی و کاکرو هاتانو دیگر صداپیشگان فصل دوم انیمه Blue Lock هستند.

فصل دوم انیمه Blue Lock

نظر یادتون نره