قابلیت میرورینگ آیفون مدیریت آیفون با مک

کدخبر: 18030
تیم ایتی مایتی - اپل نسخه‌های بتا توسعه‌دهندگان جدید دو سیستم عامل iOS 18 و macOS Sequoia را به تازگی منتشر کرده است. به دنبال این موضوع، «فرد ساینز»، سخنگوی این شرکت نیز رسماً تایید کرد که با این نسخه کاربران می‌توانند آیفو‌ن خود را روی مک اجرا کنند، عملکردی که در اصطلاح به آن «آیفون میرورینگ» (iPhone mirroring) گفته می‌شود.
قابلیت میرورینگ آیفون مدیریت آیفون با مک

تیم ایتی مایتی – اپل نسخه‌های بتا توسعه‌دهندگان جدید دو سیستم عامل iOS 18 و macOS Sequoia را به تازگی منتشر کرده است. به دنبال این موضوع، «فرد ساینز»، سخنگوی این شرکت نیز رسماً تایید کرد که با این نسخه کاربران می‌توانند آیفو‌ن خود را روی مک اجرا کنند، عملکردی که در اصطلاح به آن «آیفون میرورینگ» (iPhone mirroring) گفته می‌شود.

آیفون میرورینگ چیست؟

قابلیت جدید «آیفون میرورینگ» که اپل در کنفرانس WWDC 2024 خود اولین بار به آن اشاره کرد، به کاربران این امکان را می‌دهد تا مستقیماً از مک با آیفو‌ن خود در ارتباط باشند. به بیان دقیق‌تر، با این ویژگی می‌توانید برنامه‌های آیفون را روی مک خود مرور کنید و حتی فایل‌ها را به آیفو‌ن ارسال کنید.

همچنین مک شما می‌تواند نوتیفیکیشن‌های آیفون را نمایش دهد و با کلیک روی آن‌ها، نوتیفیکیشن‌ها در یک رابط شبیه به آیفو‌ن باز خواهند شد.

تخفیف ویژه امروز :

قاب – کاور Prada diamond پرادا دیاموند سامسونگ اس 21 اف ای samsung s21fe

قاب - کاور Prada diamond پرادا دیاموند سامسونگ اس 21 اف ای samsung s21fe

هنگام استفاده از این قابلیت روی مک، آیفو‌ن شما قفل می‌شود. با این حال، اگر در حین میرورینگ از StandBy استفاده کنید، تمام اتفاقات گوشی شما فقط روی آیفون نمایش داده خواهند شد.

قابلیت میرورینگ آیفون مدیریت آیفون با مک ایتی مایتی

سخنگوی اپل همچنین تایید کرده که با نسخه بتای جدید iOS 18، قابلیت‌های جدیدی در زمینه اشتراک‌گذاری صفحه نمایش با SharePlay به همراه دارد. با وجود این ویژگی جدید کاربران می‌توانند صفحه نمایش گوشی شخصی دیگری را کنترل کنند.

در نهایت، MacRumors نیز در گزارش خود می‌گوید که اپل روز دوشنبه نسخه بتا توسعه‌دهنده جدید iPadOS 18 را منتشر کرده که پشتیبانی از استورهای برنامه جایگزین و تغییرات دیگری برای مطابقت با قانون بازارهای دیجیتال اتحادیه اروپا را به همراه دارد. اپل همچنین نسخه‌های بتا جدیدی را برای visionOS 2 و watchOS 11 راه‌اندازی کرده است. زمان انتشار نسخه‌های کامل سیستم عامل‌های اپل برای پاییز امسال برنامه‌ریزی شده است.

قابلیت میرورینگ آیفون مدیریت آیفون با مک

نظر یادتون نره