ققنوس در آیفون/ به روزرسانی جدید آیفون شما را غافلگیر می‌کند

کدخبر: 15007
تیم ایتی مایتی – این یک خبر خوب برای طرفداران اپل است؛ به‌روزرسانی iOS ۱۷.۴ برای آیفون منتشر شده است و این به روزرسانی شامل ایموجی‌های جدید و سایر ویژگی‌های برتر آیفون می‌شود. شرکت اپل جدیدترین به روزرسانی خود یعنی iOS ۱۷.۴ را منتشر کرده است. این به روزرسانی با ایموجی‌های جدید و همچنین بهبودهایی در ویژگی محافظت از دستگاه سرقت‌شده، همراه است.
ققنوس در آیفون/ به روزرسانی جدید آیفون شما را غافلگیر می‌کند

تیم ایتی مایتی – این یک خبر خوب برای طرفداران اپل است؛ به‌روزرسانی iOS ۱۷.۴ برای آیفون منتشر شده است و این به روزرسانی شامل ایموجی‌های جدید و سایر ویژگی‌های برتر آیفون می‌شود.

شرکت اپل جدیدترین به روزرسانی خود یعنی iOS ۱۷.۴ را منتشر کرده است. این به روزرسانی با ایموجی‌های جدید و همچنین بهبودهایی در ویژگی محافظت از دستگاه سرقت‌شده، همراه است.

ایموجی جدید

لیمو، تکان دادن سر در دو جهت، ققنوس و قارچ از جمله برخی از ایموجی‌های جدیدی هستند که در آخرین به روز رسانی این سیستم عامل معرفی شده‌اند، در واقع چندین ایموجی جدید در آپدیت iOS ۱۷.۴ برای آیفون‌ در نظر گرفته شده است.

دوربین بیبی کم وای فای 2 مگاپیکسل فول اچ دی FULL HD

دوربین بیبی کم وای فای 2 مگاپیکسل فول اچ دی FULL HD itmait ارسال رایگانبیبی کم ای تی مای تی

رونوشت‌های پادکست اپل

قسمت‌های پادکست در برنامه اپل پادکست رونوشت‌هایی با برجسته‌سازی متن همگام با صدا، به زبان‌های انگلیسی، اسپانیایی فرانسوی و آلمانی دارند. متن همچنین قابل جستجو خواهد بود و می‌تواند با سایر ویژگی‌های دسترسی، مانند تغییر اندازه متن یا استفاده از ویژگی VoiceOver، استفاده شود.

بهبود در حفاظت از دستگاه سرقت شده

Stolen Device Protection که در iOS ۱۷.۳ معرفی شد، گزینه‌ای برای افزایش امنیت در همه مکان‌ها خواهد داشت. با روشن بودن ویژگی محافظت از دستگاه سرقت شده، اگر دستگاه شما به سرقت رفته باشد، دزد نمی‌تواند وارد دستگاه شود. آیفون برای دسترسی به برخی اطلاعات یا ایجاد تغییرات خاص نیاز به احراز هویت بیشتری دارد.

ققنوس در آیفون به روزرسانی جدید آیفون شما را غافلگیر می‌کند ایتی مایتی

تغییرات App Store در اتحادیه اروپا

این مورد در به‌روزرسانی‌ها برای کسانی که در ایالات متحده و یا نقاط دیگر جهان هستند در نظر گرفته نمی‌شود، اما اپل قبل از پایان ضرب‌الاجل شرکت‌های فناوری برای پیروی از قانون بازارهای دیجیتال (DMA) در اتحادیه اروپا، تغییراتی در آیفون و اپ استور در این مناطق ایجاد کرده است.

این به‌روزرسانی برای اولین بار آیفون را به «بازارهای برنامه‌های جایگزین» باز می‌کند، به این معنی که کاربران می‌توانند برنامه‌ها را از فروشگاه‌های برنامه جایگزین نصب کنند، از سایر موتورهای مرورگر وب پشتیبانی کنند و به روش‌های پرداخت دیگر دسترسی داشته باشند. این تغییرات فقط در اتحادیه اروپا اعمال خواهد شد، اما این یک تغییر بزرگ در آیفون و سیستم عامل آن است و می‌تواند بر تغییرات مشابه در ایالات متحده یا سایر کشورها در آینده تأثیر بگذارد.

همچنین به روز رسانی‌های دیگر و رفع مشکل عبارتند از:

  • شناسه مخاطب یا همان Caller ID، اطلاعاتی را برای کسب‌وکارهای تأیید شده توسط اپل، از جمله نام و نشان شخص را نمایش می‌دهد.
  • شزم یا همان Music Recognition، به شما امکان می‌دهد آهنگ‌ها را به کتابخانه یا لیست‌های پخش خود اضافه کنید.
  • سیری می‌تواند پیام‌ها را به هر زبان پشتیبانی شده برای شما بخواند.
  • بخش سلامت باتری جزئیات بیشتری در تنظیمات خواهد داشت.

ققنوس در آیفون/ به روزرسانی جدید آیفون شما را غافلگیر می‌کند

نظر یادتون نره