لوگو جدیدی برای صفحه‌ی راه‌اندازی مجدد اندروید

کدخبر: 15150
تیم ایتی مایتی - لوگو جدیدی برای صفحه‌ی راه‌اندازی مجدد اندروید با مسکات The Bot در برخی از دستگاه‌ها دیده شده است. گوگل اواخر سال ۲۰۲۳ نام مسکات اندروید را به The Bot تغییر داد و حالا گوشی‌های سامسونگ و گوگل صفحه‌ی راه‌اندازی اصلاح‌شده با الهام از مسکات جدید دارند. به گزارش 9to5Google، لوگو جدید اندروید و نوشته‌ی‌ آن برای اولین بار در گوشی سامسونگ سری گلکسی S24 دیده شد و اکنون راه خود را به برخی از انواع گوشی گوگل نیز باز کرده است. این اولین تغییر قابل‌ توجهی است که در لوگو Powered by Android از زمان بازسازی اندروید ۱۰ در سال ۲۰۲۰ دیده‌ایم.
لوگو جدیدی برای صفحه‌ی راه‌اندازی مجدد اندروید

تیم ایتی مایتی – لوگو جدیدی برای صفحه‌ی راه‌اندازی مجدد اندروید با مسکات The Bot در برخی از دستگاه‌ها دیده شده است.

گوگل اواخر سال ۲۰۲۳ نام مسکات اندروید را به The Bot تغییر داد و حالا گوشی‌های سامسونگ و گوگل صفحه‌ی راه‌اندازی اصلاح‌شده با الهام از مسکات جدید دارند.

به گزارش 9to5Google، لوگو جدید اندروید و نوشته‌ی‌ آن برای اولین بار در گوشی سامسونگ سری گلکسی S24 دیده شد و اکنون راه خود را به برخی از انواع گوشی گوگل نیز باز کرده است.

38 درصد تخفیف ویژه امروز :

ساعت هوشمند HK9 Pro

hk9 pro itmait ای تی مای تی ساعت هوشمند ارسال رایگان

این اولین تغییر قابل‌ توجهی است که در لوگو Powered by Android از زمان بازسازی اندروید ۱۰ در سال ۲۰۲۰ دیده‌ایم.

لوگو جدیدی برای صفحه‌ی راه‌اندازی مجدد اندروید ایتیمایتی

تغییر مهم‌تری نیز در حال ظهور است. به‌لطف این تغییر، مسکات سه‌بعدی The Bot در پایین صفحه در زیر عبارت Powered by Android ظاهر می‌شود. این نسخه به وضوح سه‌بعدی‌تر از آنچه که در پیکسل و گلکسی وجود دارد، به نظر می‌رسد.

طراحی جدید صفحه‌ی راه‌اندازی اندروید فعلاً در برخی دستگاه‌ها مثل گوشی آنر مدل مجیک ۶ پرو دیده شده است و حال و هوای سه‌بعدی دارد. این لوگو جدیدِ صفحه‌ی راه‌اندازی، همچنین روی گوشی شیائومی مدل ۱۴ اولترا وجود دارد. در شیائومی ۱۴ اولترا، محل قرارگیری مشابه است، اما مسکات طراحی مسطح‌تری دارد و اندازه‌ی آن بزرگ‌تر به نظر می‌رسد.

طراحی جدید فعلاً در تمامی گوشی‌های جدید ظاهر نشده است؛ برای مثال شیائومی ۱۴، ناتینگ فون 2a و وان پلاس ۱۲ از آن بی‌بهره‌اند.