مستربیست با عبور از T-Series، بزرگ‌ترین یوتوبر جهان شد

کدخبر: 16415
تیم ایتی مایتی - «جیمی دونالدسون»، مشهور به مستربیست، جایگاه اول را از شرکت هندی ضبط‌کننده موزیک و فیلم T-Series گرفت و به پرمشترک‌ترین کانال یوتوب جهان تبدیل شد. «ایلان ماسک»، مدیرعامل شبکه اجتماعی ایکس نیز این دستاورد را به او تبریک گفت.
مستربیست با عبور از T-Series، بزرگ‌ترین یوتوبر جهان شد

تیم ایتی مایتی – «جیمی دونالدسون»، مشهور به مستربیست، جایگاه اول را از شرکت هندی ضبط‌کننده موزیک و فیلم T-Series گرفت و به پرمشترک‌ترین کانال یوتوب جهان تبدیل شد. «ایلان ماسک»، مدیرعامل شبکه اجتماعی ایکس نیز این دستاورد را به او تبریک گفت.

براساس پست مستربیست در ایکس، کانال یوتوب این جوان 26 ساله اکنون بیشترین تعداد مشترکین این پلتفرم را دارد. او در پست خود نوشت که پس از 6 سال بالاخره انتقام PewDiePie را گرفت. در سال 2019 کانال T-Series جایگاه اول را از PewDiePie گرفت و از آن زمان نیز مستربیست در تلاش بوده است تا به جایگاه اول دست یابد.

هندزفری بلوتوثی گیمینگ لنوو مدل Xt95 pro

کانال یوتوب مستربیست در جایگاه اول جهان

مستربیست با عبور از T-Series، بزرگ‌ترین یوتوبر جهان شد

از زمان اعلام خبر این دستاورد، پست مستربیست بالغ بر 11 میلیون بازدید در ایکس دریافت کرده است. همچنین این پست واکنش‌های زیادی به‌دنبال داشته و ایلان ماسک نیز به آن پاسخ داده است. مدیرعامل پلتفرم ایکس این دستاورد را به مستربیست تبریک گفت.

جیمی دونالدسون در ابتدای سال 2023 و زمانی که 127 میلیون مشترک داشت، قول داد که انتقام یوتوبر سوئدی یعنی Pewdiepie را از T-Series بگیرد که در آن زمان 233 میلیون نفر مشترک داشت. تقریباً یک سال و نیم بعد، مستربیست اختلاف بیش از 100 میلیون مشترک را جبران کرد و از 1 ژوئن 2024، کانال او رسماً از این برند هندی پیشی گرفت.

پیش‌ازاین، کانال T-Series خطر ازدست‌دادن سلطنت خود را احساس کرده بود، زیرا این کانال در 15 آوریل (27 فروردین) در ویدیویی از هواداران خود خواست تا در این رقابت با آن‌ها متحد شوند. مستربیست نیز مستقیماً به T-Series در ایکس پاسخ داد و به مخاطبین گفت که عضو کانال او شوند. پس از آن، این یوتوبر مدیرعامل T-Series یعنی «بوشان کومار» را به مسابقه بوکس دعوت کرد.

مستربیست با عبور از T-Series، بزرگ‌ترین یوتوبر جهان شد

نظر یادتون نره