منتظر نمایش تعداد زیادی بازی در رویداد جدید ایکس باکس باشید

کدخبر: 16427
تیم ایتی مایتی - به‌گفته یک منبع معتبر، مایکروسافت نمایش ۴۰ بازی مختلف کوچک و بزرگ را برای رویداد آینده ایکس باکس در نظر گرفته است.
منتظر نمایش تعداد زیادی بازی در رویداد جدید ایکس باکس باشید

تیم ایتی مایتی – به‌گفته یک منبع معتبر، مایکروسافت نمایش ۴۰ بازی مختلف کوچک و بزرگ را برای رویداد آینده ایکس باکس در نظر گرفته است.

با نزدیک شدن به زمان برگزاری رویداد جدید ایکس باکس، جزئیات بیشتری از اتفاقات پیش‌رو مشخص می‌شوند. طرفداران ایکس باکس برای این مراسم که قرار است در تاریخ ۹ ژوئن (۲۰ خرداد) برگزار شود بسیار هیجان‌زده هستند؛ چراکه می‌دانیم معمولاً مایکروسافت اخبار مهمی را در این برنامه‌ سالانه با خود به‌همراه دارد. تا همین حالا هم پیش‌بینی‌ها و گمانه‌زنی‌های بسیاری درباره این رویداد می‌شود، اما در یکی از جدیدترین موارد از آن‌ها، گفته می‌شود که حدود ۴۰ بازی مختلف برای نمایش در این رویداد آماده شده است.

ساعت هوشمند مدل TK13 mini

ساعت هوشمند مدل TK13 mini ایتی مایتی 2

Colteastwood، اینسایدری است که در توییتر درباره نمایش ۴۰ بازی در رویداد ایکس باکس صحبت کرده است که از معرفی بازی‌های جدید تا بازگشت فرنچایزهای محبوب را شامل می‌شوند. Colt پیش از این ارتباط نزدیک خود با مدیران ایکس باکس و منابع مختلف آن را ثابت کرده است. بنابراین می‌توان این شایعه را نسبتا جدی گرفت.

بازی جدید Doom منتظر نمایش تعداد زیادی بازی در رویداد جدید ایکس باکس باشید

البته ایکس باکس سال گذشته نیز در این رویداد و همچنین ID@Xbox تقریبا همین تعداد بازی را به نمایش گذاشت. باید به این نکته توجه داشت که همه‌ی این موارد شامل بازی‌های بزرگ و AAA نمی‌شوند اما همچنان طرفداران می‌توانند انتظار اسامی بزرگ را هم از استودیوهای ایکس باکس داشته باشند.

اما آنچه که بیش از سایر آثار و بازی‌های شناخته شده از این مراسم انتظار می‌رود، احتمال بالای رونمایی از بازی جدید Doom و همچنین Gears 6 است. همچنین اینسایدرهای متعددی مدعی شدند که بازی‌هایی مانند State of Decay 3 و Perfect Dark هم در این مراسم حضور خواهند داشت.

همچنین ممکن است از بازی‌هایی مانند Fable و Indiana Jones که قبل از این معرفی شدند نیز چیزهای بیشتری به نمایش گذاشته شود. همچنین نمایش Call of Duty: Black Ops 6 رسما تایید شده است. البته باتوجه‌به اهمیت بالایی که این مجموعه‌ی شوتر اول شخص برای مایکروسافت و اکتیویژن دارد، ایکس باکس در نظر دارد تا مثل برنامه سال قبل بازی Starfield، برنامه دایرکت اختصاصی و مفصلی را برای بازی‌ جدید کالاف دیوتی اختصاص دهد.

بازی Call of Duty: Black Ops 6 منتظر نمایش تعداد زیادی بازی در رویداد جدید ایکس باکس باشید

اگر سال ۲۰۲۴ را سال سخت و پرفراز و نشیبی برای ایکس باکس توصیف کنیم، پر بی‌راه هم نگفته‌ایم. این برند پتانسیل بسیار خوبی را از خود نشان داده است اما هر یک از اقدامات مثبت آن‌ها تحت الشعاع تصمیمات اخیر مایکروسافت در قبال تجارت گیمینگ خود قرار گرفته است. بنابراین به‌نظر می‌رسد که ایکس باکس به این رویداد Xbox Showcase به چشم فرصتی برای شروع دوباره نگاه می‌کند.

منتظر نمایش تعداد زیادی بازی در رویداد جدید ایکس باکس باشید

نظر یادتون نره