پورموسوی: می خواهیم مثل دیدار با پرسپولیس بازی کنیم

کدخبر: 15870
به گزارش آی‌تی مای‌تی سیدسیروس پورموسوی در نشست خبری پیش از دیدار مقابل مس رفسنجان در هفته بیست‌و‌نهم لیگ برتر گفت: ابتدا از میهمان نوازی باشگاه مس تشکر می‌کنم.
پورموسوی: می خواهیم مثل دیدار با پرسپولیس بازی کنیم

به گزارش آی‌تی مای‌تی سیدسیروس پورموسوی در نشست خبری پیش از دیدار مقابل مس رفسنجان در هفته بیست‌و‌نهم لیگ برتر گفت: ابتدا از میهمان نوازی باشگاه مس تشکر می‌کنم.

امیدوارم فردا یک بازی زیبا مثل بازی گذشته‌مان (برابر پرسپولیس) به نمایش بگذاریم و با احترام به تیم مس حداکثر امتیاز را به دست بیاوریم. دو هفته سخت پیش رو داریم و اگر می‌خواهیم در لیگ بمانیم باید حداکثر امتیازات را جمع کنیم. بچه‌ها هم به این باور رسیدند که با یک بازی زیبا مثل دیدار گذشته به حداکثر امتیاز برسیم.

قاب – کاور رنگی ایفون 11 معمولی iphone 11

وی درباره حضور برخی مسئولان خوزستان در تمرین تیم فولاد در شرایطی که دو تیم اهوازی برای بقا در لیگ می‌جنگند و آیا این موضوع او را دلسرد نمی‌کند، گفت: مشکل فوتبال خوزستان با یک دیدار و یک نشست حل نمی‌شود. سال‌هاست سوء مدیریت در ورزش و فوتبال خوزستان داریم. شهری که مهد فوتبال است ولی پشت این اسم پنهان شدیم و یک زمین چمن نداریم.

سرمربی استقلال خوزستان ادامه داد: متأسفانه در اهواز یک باشگاه به اسم اهواز نداریم. این دیدارها فرمایشی است و فقط می‌خواهند بگویند ما پیگیر مشکلات هستیم. تا امروز هیچ کمکی به ما نکردند و مطمئنم هیچ کمکی هم به فولاد نکردند. اینها اگر می‌خواهند کمک کنند باید در طول فصل این کار را انجام دهند. در دو فصلی که من به استان برگشتم، بارها گِله کردم و گفتم به ما زمین تمرین بدهند اما ندادند. بازیکنان خارجی ما وقتی به اهواز آمده بودند باور نمی‌کردند که یک تیم لیگ برتری زمین نداشته باشد. علیرغم اینکه گروه ملی و باشگاه استقلال خوزستان تلاش خودشان را انجام دادند و ورزشگاه غدیر را دوباره سرپا کردند، اما برای زمین تمرین هر چقدر درخواست کردیم به ما زمین ندادند. این دوستان هم فقط می‌خواهند عکس کت و شلواری بگیرند! این دوستان را آخرین باری که دیدم بازی رفت با پرسپولیس بود؛ چون آنها معمولاً وقتی تیم‌های بزرگ به شهر ما می‌آید پیدایشان می‌شود.

پورموسوی در پاسخ به این پرسش که چرا فوتبال خوزستان به این روز افتاده است، خاطرنشان کرد: فقط امسال نبوده و سال‌های قبل هم همین مشکل را داشتیم. درست است تیم‌های ما تصمیم‌گیری‌های جداگانه‌ای دارند، اما یکسری هماهنگی‌ها با شورای ورزش استان است که این را نداریم. فوتبال خوزستان سال‌هاست که در حال خارج شدن از مسیر خودش است.  وقتی به تیم‌های پایه توجه نمی‌کنیم و مدارس فوتبال را رها کردیم، خروجی‌اش این است.

وی یادآور شد: هر چه بازیکن داشتیم پا به سن گذاشتند و از رده خارج شدند و نتوانستیم جایگزین کنیم. مربیان خوبی در خوزستان داریم. باور کنید ما هم شاید مثل استان شما (رفسنجان) باشیم، اما متأسفانه وقتی مربیان بومی کار را به دست می‌گیرند باشگاه‌ها می‌خواهند که جوانگرایی و بومی‌گرایی کنند و هزینه‌ها را پایین بیاورند. کنید مربی می‌آوریم همه چیز قطره چکانی می‌شود.

پورموسوی: می خواهیم مثل دیدار با پرسپولیس بازی کنیم

نظر یادتون نره