چگونه از صفحه گوشی اندروید خود فیلم بگیریم؟

کدخبر: 481

بهتر است بدانید دستگاه های iOS دارای ضبط کننده صفحه داخلی هستند، اما برای انجام این کار در سیستم عامل گوشی های اندرویدی به برنامه شخص ثالث نیاز دارید. دستگاه های اپل دارای ابزار Screen Recording هستند، اما در مورد Android چکار باید کرد؟ در این مطلب ما به شما خواهیم گفت که چگونه از

چگونه از صفحه گوشی اندروید خود فیلم بگیریم؟

AZ Screen Recorder 5.7.5 Premium فیلمبرداری از صفحه گوشی اندروید – گروه  آزالیا

بهتر است بدانید دستگاه های iOS دارای ضبط کننده صفحه داخلی هستند، اما برای انجام این کار در سیستم عامل گوشی های اندرویدی به برنامه شخص ثالث نیاز دارید. دستگاه های اپل دارای ابزار Screen Recording هستند، اما در مورد Android چکار باید کرد؟ در این مطلب ما به شما خواهیم گفت که چگونه از صفحه گوشی اندروید خود فیلم بگیریم؟

 

چگونه از صفحه گوشی اندروید خود فیلم بگیریم؟

ضبط صفحه نمایش اندروید ۱۰

 

اگر دستگاه اندرویدی از برند سامسونگ، ال جی یا وان پلاس دارید که می تواند اندروید ۱۰ را اجرا کند، یک ضبط کننده صفحه داخلی نیز دارید.

آی‌تی مای‌تی

روند ضبط صفحه نمایش در دستگاه های مختلف تقریباً یکسان است و در همه جا تغییرات اندکی انجام می شود، برای ضبط مراحل زیرا انجام دهید:

  •  اعلان برنامه ها را از بالای صفحه پایین بکشید تا گزینه های تنظیمات سریع خود را مشاهده کنید.
  • روی نماد ضبط صفحه ضربه بزنید و به دستگاه اجازه دهید صفحه را ضبط کند.
  • سپس می توانید ضبط را شروع کنید.
  • پس از اتمام، روی Stop ضربه بزنید.
  • سپس فیلم را در گالری تلفن خود ذخیره کنید.

ضبط کننده صفحه نمایش ADV

برای کسانی که ضبط صفحه داخلی ندارند، ADV Screen Recorder یک گزینه شخص ثالث رایگان است که به شما امکان می دهد هر فعالیتی را روی صفحه خود ضبط کنید. روی نماد بعلاوه در برنامه ضربه بزنید تا پوشش دکمه جادویی را باز کنید، که به شما امکان می دهد ضبط های خود را از هر صفحه کنترل کنید. بخاطر داشته باشید که وقتی این همپوشانی باز است، نمی توانید با بقیه صفحه تعامل کنید. وقتی دکمه جادویی را باز می کنید، کنترل هایی را مشاهده می کنید که به شما امکان می دهد شروع به ضبط کنید، مجموعه فیلم های خود را مشاهده کنید و از فیلم خود استفاده کنید. برای شروع فیلم خود، روی دکمه ضبط ضربه بزنید، سپس از روی پوشش دکمه جادویی متوقف یا مکث کنید.

آی‌تی مای‌تی

 

اخبار مرتبط