چگونه مخاطبین شخصی خود را از اینستاگرام حذف کنیم

کدخبر: 627

اینستاگرام به شما امکان می دهد مخاطبین خود را با شبکه اجتماعی همگام سازی کنید تا بتوانید افراد را از دفترچه تلفن خود دنبال کنید. اما اگر قبلاً مخاطبینی را که می خواهید دنبال کرده اید، وقت آن است که آنها را از سرورهای فیس بوک حذف کنید. به وب سایت اینستاگرام در نسخه دسکتاپ ویندوز 10،

چگونه مخاطبین شخصی خود را از اینستاگرام حذف کنیم

چگونه مخاطبین شخصی خود را از اینستاگرام حذف کنیم | ایستگاه آی تی

اینستاگرام به شما امکان می دهد مخاطبین خود را با شبکه اجتماعی همگام سازی کنید تا بتوانید افراد را از دفترچه تلفن خود دنبال کنید. اما اگر قبلاً مخاطبینی را که می خواهید دنبال کرده اید، وقت آن است که آنها را از سرورهای فیس بوک حذف کنید.

به وب سایت اینستاگرام در نسخه دسکتاپ ویندوز 10، مک یا لینوکس مراجعه کرده و وارد حساب کاربری خود شوید. متأسفانه، نمی توانید مخاطبین خود را از اپلیکیشن اینستاگرام اندروید یا iOS حذف کنید. در گام بعد، روی نماد عکس پروفایل خود در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید.

آی‌تی مای‌تی

از فهرست کشویی، “Settings” را انتخاب کنید.

آی‌تی مای‌تی

از نوار کناری وارد بخش Manage Contacts شوید.

آی‌تی مای‌تی

در این صفحه، می توانید لیستی از تمام مخاطبینی که به اینستاگرام ارائه داده اید، مرور کنید. برای پاک کردن اطلاعات دفترچه تلفن از اینستاگرام، روی دکمه “Delete All” کلیک کنید.

آی‌تی مای‌تی

با این حال، این فقط یک اقدام موقتی است. اگر همگام سازی مخاطب را در اپلیکیشن اینستاگرام روشن کرده باشید، می تواند به طور خودکار دوباره اطلاعات دفترچه تلفن را از گوشی شما جمع آوری کند. برای جلوگیری از این اتفاق، اپلیکیشن اینستاگرام را در آیفون یا اندروید دستگاه خود باز کنید. بعد، با ضربه زدن روی تصویر پروفایل خود در گوشه پایین سمت راست، به نمایه خود بروید.

آی‌تی مای‌تی

روی دکمه منوی سه خطی در بالای صفحه ضربه بزنید و “Settings” را از لیست انتخاب کنید.

وارد بخش “Account” شوید.

آی‌تی مای‌تی

در منوی “Account” گزینه “Contacts syncing” را پیدا کرده و روی آن ضربه بزنید. “Connect Contacts” را خاموش کنید.

آی‌تی مای‌تی

برای اینکه بفهمید فیس بوک و اینستاگرام چه نوع اطلاعات دیگری درباره شما جمع آوری کرده اند، شما می توانید بایگانی از تمام داده های خود را دانلود کنید.