گوشی گیمینگ جدید لنوو

کدخبر: 12875

پوستر گوشی گیمینگ جدید لنوو از تجهیز آن به سیستم خنک کننده فعال خبر می دهد : لنوو نسل جدید گوشی های گیمینگ لیجن را در سه ماهه نخست سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد کرد. طبق اطلاعات منتشر شده در پوستر جدید لنوو این گوشی گیمینگ از سیستم خنک کننده فعال استفاده خواهد کرد. لنوو گوشیهای جدید گیمینگ

گوشی گیمینگ جدید لنوو

پوستر گوشی گیمینگ جدید لنوو از تجهیز آن به سیستم خنک کننده فعال خبر می دهد :

گوشی گیمینگ لنوو Legion با ظاهر خاص و مشخصات حرفه‌ای رویت شد - زومیت

لنوو نسل جدید گوشی های گیمینگ لیجن را در سه ماهه نخست سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد کرد. طبق اطلاعات منتشر شده در پوستر جدید لنوو این گوشی گیمینگ از سیستم خنک کننده فعال استفاده خواهد کرد.

لنوو گوشیهای جدید گیمینگ خود را در بهار ۲۰۲۱ عرضه خواهد کرد. هم اکنون پوسترهای مربوط به این گوشی گیمینگ جدید در شبکه اجتماعی ویبو منتشر شده و خبر از وجود قابلیت‌های متنوع در آن می دهد.

چن جین، مدیر کل برند لنوو در تشریح این گوشی در پست خود در این شبکه اجتماعی گفته است: لنوو در این گوشی گیمینگ قابلیت های متنوعی را قرار داده و البته برای ارائه این قابلیت ها ویژگی دیگری را حذف نکرده است. این گوشی در بهار امسال نیز به بازار عرضه می شود.

گوشی لنوو لیجن با قدرتمندین اسپیکر | قاب ، گلس و لوازم جانبی | فروشگاه  اینترنتی شهرجانبی

پیش از این اعلام شده بود لنوو تمرکز خود را بر روی یک سیستم خنک کننده ویژه قرار داده است تا در گوشی های خانواده لیجن از آن استفاده کند. احتمالاً این گوشی با نام لیجن پرو ۲ عرضه خواهد شد.

در لنوو لیجن پرو ۲ از پردازنده اسنپدراگون 888 کوالکام و سیستم خنک کننده فعال استفاده شده است. ممکن است این سیستم همان قرارگیری فن داخلی یا فن متصل کردنی باشد. طبق اعلامیه های قبلی لنوو این گوشی به یک باتری 5000 میلی آمپر ساعتی نیز مجهز خواهد بود.

 

اخبار مرتبط