175 میلیون کاربر فعال ماهانه تردز

کدخبر: 19081
تیم ایتی مایتی - متا تقریباً یک سال پیش شبکه اجتماعی جدید خود با نام تردز (Threads) را برای رقابت با ایکس منتشر کرد و در طول 12 ماه گذشته، این اپلیکیشن به نقاط‌عطف مهمی دست یافته است. حالا اعلام‌شده که تعداد کاربران فعال ماهانه تردز به 175 میلیون نفر رسیده و متا به‌عنوان بخشی از برنامه‌های خود برای یک‌سالگی آن، از آیکون‌های سفارشی Threads رونمایی کرده است.
175 میلیون کاربر فعال ماهانه تردز

تیم ایتی مایتی – متا تقریباً یک سال پیش شبکه اجتماعی جدید خود با نام تردز (Threads) را برای رقابت با ایکس منتشر کرد و در طول 12 ماه گذشته، این اپلیکیشن به نقاط‌عطف مهمی دست یافته است. حالا اعلام‌شده که تعداد کاربران فعال ماهانه تردز به 175 میلیون نفر رسیده و متا به‌عنوان بخشی از برنامه‌های خود برای یک‌سالگی آن، از آیکون‌های سفارشی Threads رونمایی کرده است.

«مارک زاکربرگ»، مدیرعامل متا از طریق Threads اعلام کرد که این شبکه اجتماعی اکنون بیش از 175 میلیون کاربر فعال ماهانه دارد. متا این شبکه اجتماعی را در زمانی راه‌اندازی کرد که کاربران بسیار زیادی از تصمیمات ایلان ماسک برای ایکس ناراضی بودند و بازار جایگزین‌های آن بسیار گرم بود.

تخفیف ویژه امروز :

سیم – کابل شارژ اصلی (اورجینال) Apple iPhone 15 Pro Max

در این شرایط، متا تردز را با ویژگی‌های بسیار کمی منتشر کرد و به‌مرور زمان قابلیت‌های جدیدی را به آن اضافه کرد. تردز اکنون دارای نسخه وب‌، سیستم ترجمه داخلی، جستجوی زمانی، قابلیت جابه‌جایی سریع بین حساب‌ها و API است.

آیکون‌های یک‌سالگی تردز

175 میلیون کاربر فعال ماهانه تردز ایتی مایتی

همچنین به مناسبت اولین سال راه‌اندازی Threads، متا به‌روزرسانی برای نسخه موبایل آن منتشر کرده است که آیکون‌های سفارشی را به‌همراه دارد. در واقع پنج آیکون جدید در این آپدیت وجود دارند که کاربران می‌توانند گزینه مدنظر خود را از بین آن‌ها انتخاب کنند. همچنین هر روز یک آیکون جدید اضافه خواهد شد و این روند تا 12 ژوئیه 2024 ادامه خواهد داشت.

نکته قابل‌توجه اینکه این آیکون‌ها توسط جامعه طراحان Threads طراحی شده‌اند.

175 میلیون کاربر فعال ماهانه تردز

نظر یادتون نره