40 ساله شدن بازی تتریس

کدخبر: 16548
تیم ایتی مایتی - تتریس (Tetris) بدون شک یکی از محبوب‌ترین بازی‌های ساخته‌شده تاریخ است و سال 1984 توسط یک مهندس نرم‌افزار روسی به نام «الکسی پاژیتنوف» ساخته شد. روز گذشته چهلمین سالگرد انتشار بازی تتریس بوده است و به همین مناسب، علاوه بر انتشار به‌روزرسانی جدیدی برای نسخه موبایل Tetris، بازی جدید دیگری از آن برای موبایل با نام Tetris Block Puzzle منتشر شده است.
40 ساله شدن بازی تتریس

تیم ایتی مایتی – تتریس (Tetris) بدون شک یکی از محبوب‌ترین بازی‌های ساخته‌شده تاریخ است و سال 1984 توسط یک مهندس نرم‌افزار روسی به نام «الکسی پاژیتنوف» ساخته شد. روز گذشته چهلمین سالگرد انتشار بازی تتریس بوده است و به همین مناسب، علاوه بر انتشار به‌روزرسانی جدیدی برای نسخه موبایل Tetris، بازی جدید دیگری از آن برای موبایل با نام Tetris Block Puzzle منتشر شده است.

بازی جدید Tetris Block Puzzle که برای گیمرهای عادی موبایل ساخته شده است، در ابتدا دارای دو حالت ماجراجویی و High-Score (امتیاز بالا) است، اما توسعه‌دهندگان آن در playSTUDIOS وعده داده‌اند که طی به‌روزرسانی‌های آینده، حالت‌های بیشتری به آن اضافه خواهند شد.

تخفیف ویژه امروز :

ساعت هوشمند مدل TK13 mini

تتریس موبایل حالا مدرن‌تر از همیشه

40 ساله شدن بازی تتریس ایتی مایتی

به‌روزرسانی جدید تتریس موبایل نیز انیمیشن‌های جدیدی به آن اضافه می‌کند که را مدرن‌تر کرده است. جلوه‌های صوتی جدیدی نیز به آن اضافه شده‌اند و با حالت ماجراجویی جدید، مراحل بیشتری در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرد.

در ویدیو زیر می‌توانید تغییرات این به‌روزرسانی را مشاهده کنید:

playSTUDIOS در سال 2021 موفق‌شده بود تا حق توسعه و انتشار بازی‌های تتریس برای پلتفرم‌های موبایل را به دست بیاورد، اما این فرنچایز همچنان در اختیار Tetris Company است. برای جذاب‌تر کردن بازی‌ها، playSTUDIOS سیستم وفاداری myVIP خود را به آن‌ها اضافه کرده است تا بازیکنان بتوانند در هر دو بازی امتیازات وفاداری کسب کنند. با این امتیازها می‌توان یادگاری‌های مربوط به تتریس را خریداری کرد یا حتی شانش یک شام با خالق این بازی را به دست آورد.

بازی جدید Tetris Block Puzzle و به‌روزرسانی نسخه موبایل تتریس هم‌اکنون برای گوشی‌های اندرویدی و iOS قابل دریافت هستند.

40 ساله شدن بازی تتریس

نظر یادتون نره