6 آنتی ویروس برتر اندروید

کدخبر: 12894
معرفی 6 آنتی ویروس برتر اندروید در این مطلب بهترین آنتی ویروس‌های اندروید را معرفی خواهیم کرد؛ به سلیقه خود یکی از آنتی ویروس‌ها را انتخاب کنید و دستگاه اندرویدی خود را در مقابل خطرات ایمن کنید.
6 آنتی ویروس برتر اندروید

معرفی 6 آنتی ویروس برتر اندروید

در این مطلب بهترین آنتی ویروس‌های اندروید را معرفی خواهیم کرد؛ به سلیقه خود یکی از آنتی ویروس‌ها را انتخاب کنید و دستگاه اندرویدی خود را در مقابل خطرات ایمن کنید.

بهترین آنتی ویروس اندروید

در سال‌های اخیر مسئله آنتی ویروس بیشتر اهمیت پیدا کرده است. افزایش روزافزون ویروس‌ها، بدافزارها و برنامه‌های غیر ایمن دیگر چالش آنتی ویروس‌ها را بیشتر کرده است. در ادامه مطلب 6 آنتی ویروس برتر اندروید را معرفی خواهیم کرد.

Avast-Antivirus 6 آنتی ویروس برتر اندروید ایتیمایتی

1-آنتی ویروس Avast

آنتی ویروس Avast یکی از محبوب‌ترین و مشهورترین آنتی ویروس‌ها چه برای گوشی و چه برای دسکتاپ است. نسخه موبایل این آنتی ویروس مجموعه‌ای از ابزارهای مناسب برای ایمن کردن دستگاه شما ارائه می‌کند. این ابزارها شامل قفل داخلی برای اپلیکیشن‌ها، قابلیت ضد سرقت، پیش‌خوان دسترسی به مجوزهای حریم خصوصی، دسترسی به VPN، ایمن‌کننده صفحات وب و البته اسکنری برای تشخیص وحذف ویروس‌هاست.

نسخه رایگان و پولی آنتی ویروس Avast برای موبایل نیز در دسترس است. دسترسی به برخی ابزارهای این برنامه مثل دسترسی به VPN، تشخیص و ایمنی Wifi و قابلیت محافظت در برابر حملات فیشینگ در نسخه پولی این برنامه وجود دارد که از نرخ 60 دلار در سال آغاز خواهد شد. این برنامه امتیاز 6 از 6 را برای محافظت در سال 2020 دریافت کرده است.

2-آنتی ویروس Bitdefender Mobile Security

آنتی ویروس دیگری که در رقابت بین آنتی ویروس‌های موبایل امتیاز حدود 6 را دریافت کرده آنتی ویروس Bitdefende است.

این برنامه پولی‌است اما شما می‌توانید از 14 روز استفاده رایگان از این اپلیکیشن بهره ببرید. یکی از امتیازات Bitdefender ردپای سبکی است که دارد. به معنای این‌که نیرو و باتری شمارا کمتر مصرف می‌کند و سرعت پردازش گوشی‌را بسیار کمتر تحت تاثیر قرار می‌دهد. آنتی ویروس Bitdefender می‌تواند ساعت‌های هوشمند را تحت نظر بگیرد و ایمن کند.

Avast-Antivirus 6 آنتی ویروس برتر اندروید ایتیمایتی ایتیمایتی

این آنتی ویروس از قابلیت قفل برنامه، قابلیت ضد جاسوسی، ایمن کردن Wifi و برخی قابلیت‌های دیگر است. خرید پکیج‌های مختلف این آنتی ویروس وابسته به تعداد دستگاهی که می‌خواهید به آن متصل کنید از سالیانه 15 دلار آغاز خواهد شد.

3-آنتی ویروس اندروید Kaspersky

آنتی ویروس Kaspersky نیز برای نسخه اندروید خود هم گزینه رایگان و هم پولی را در اختیار می‌گذارد. خوشبختانه در نسخه رایگان این آنتی ویروس شما ابزارهای اساسی و پایه‌ای ایمن کردن دستگاه خود را دریافت می‌کنید. از امتیازات نسخه رایگان این آنتی ویروس می‌توان به ویژگی‌های بررسی دستگاه در پس‌زمینه، ابزارهای ضدجاسوسی و ضد سرقت، شناسایی تروجان‌ها و بد افزارها اشاره کرد. جذاب ترین بخش نسخه رایگان این آنتی ویروس عدم نمایش تبلیغ است!

آنتی ویروس موبایل kaspersky Avast-Antivirus 6 آنتی ویروس برتر اندروید ایتیمایتی

با پرداخت 40 دلار سالیانه از قابلیت‌های دیگر ضد فیشینگ یا فیلتر کردن ایمن وب‌سایت‌ها اشاره کرد. مانند دو آنتی ویروس قبلی، یعنی Avast و Bitdefender آنتی ویروس Kaspersky نیز در Av-Test امتیاز 6 از 6 را بدست آورده است.

4- آنتی ویروس Norton 360

شاید اگر در رده سنی میان سال باشید خبر فراز ونشیب‌های فراوان شرکت Norton 360 از سال 2000 که جز بهترین آنتی ویروس‌ها بود را شنیده باشید. این آنتی ویروس با استفاده بیش از اندازه از نیرو و سرعت پردازش دستگاه قدرت نمایش خود را از دست می‌داد چراکه قدرت‌مند ترین دستگاه‌هارا به پردازشگرانی با کمترین سرعت تبدیل می‌کرد. بعد از این‌همه فراز ونشیب نوبت به دادن شانسی مجدد به این آنتی ویروس است که در سال‌های اخیر به یکی از سریع‌ترین و قدرت‌مند ترین ابزارهای امنیتی تبدیل شده است.

آنتی ویروس Norton 360 Avast-Antivirus 6 آنتی ویروس برتر اندروید ایتیمایتی

این برنامه پولی است اما می‌توانید از امتیاز 14 روز رایگان آن بهره‌ببرید و سپس اقدام به خرید این آنتی ویروس کنید. باید ذکر کرد جهش قیمتی این آنتی ویروس نسبت به انواع دیگر عجیب بنظر می‌رسد. برای ایمن کردن یک دستگاه باید سالیانه 85 دلار و برای بیشتر از یک دستگاه تا 5 دستگاه باید سالیانه 100 دلار پرداخت کنید!

5-آنتی ویروس AVG

آنتی ویروس AVG یک آنتی ویروس قدرت‌مند و رایگان در اندروید است. این آنتی ویروس توانایی رقابت با برترین آنتی ویروس‌های پولی را برای امنیت دستگاه شما دارد. در حقیقت تفاوت زیادی میان Avast و AVG وجود ندارد. هردو از موتوری یکسان برای فرایندهای آنتی ویروسی خود استفاده می‌کنند. از زمانی که شرکت Avast آنتی ویروس AVG را خرید هردو از موتور و فرایند پردازشی یکسان بهره می‌برند.

آنتی ویروس AVG Avast-Antivirus 6 آنتی ویروس برتر اندروید ایتیمایتی

در AVG شما بسیاری از قابلیت‌های آنتی ویروس Avast را دریافت خواهید کرد و این در مقابل همراه داشتن تبلیغات بسیار است. از قابلیت‌های این برنامه ضد سرقت کردن دستگاه، قفل برنامه‌ها، حذف و اسکن ویروس‌ها و عوامل مزاحم و ایمنی دوربینی اشاره کرد. با پرداخت ماهیانه 4 دلار می‌توانید از قابلیت‌های ضد فیشینگ و بدافزارها، قابلیت‌های امنیت شبکه نیز استفاده کنید.

avg آنتی ویروس Avast-Antivirus 6 آنتی ویروس برتر اندروید ایتیمایتی

6-آنتی ویروس Avira

آنتی ویروس Avira بهترین برنامه امنیتی رایگان اندروید است. این برنامه به شما قابلیت‌های اسکن شبکه، ایجاد سپردفاعی مطمئن، امنیت در مقابل‌ وب‌سایت‌ها و قابلیت Vpn رایگان اشاره کرد. این آنتی ویروس در نسخه رایگان تنها برخی قابلیت‌های ضد بدافزاری را داراست اما با پرداخت 99 دلار سالیانه می‌توانید از تمامی نسخه‌های این آنتی ویروس برای سیستم عامل‌های مک، ویندوز، اندروید استفاده کنید.

Avira_Antivirus_Avast-Antivirus 6 آنتی ویروس برتر اندروید ایتیمایتی

در نسخه پولی می‌توان به قابلیت‌های ارتقا یافته و قدرت‌مندتر این برنامه ‌مانند موتور پردازشگر رمزعبور، موتور افزایش سرعت دستگاه، بررسی وب‌سایت‌ها به صورت مخفی و ایمن، عملکردهای دقیق ضد بدافزاری و دیگر قابلیت‌ها اشاره کرد.

امنیت گوگل پلی را فراموش نکنید!

بسیاری از پرداز‌ش‌ها، آنالیزها و اسکن‌های که در آنتی ویروس‌های اندرویدی صورت می‌گیرد غیر الزامی است. دستگاه‌های اندرویدی به طور پیش‌فرض از قابلیت‌های امنیتی گوگل پلی برخوردارند. این سد دفاعی درواقع اولین سد دفاعی دستگاه اندرویدی شماست که قدرت‌مند و مخفیست. همچنین دریافت برنامه‌ها از فروشگاه گوگل ایمن است. استفاده از این منبع برای نصب اپلیکیشن‌ها بسیار بهتر از منابع ناامن دیگر است.

6 آنتی ویروس برتر اندروید

نظر یادتون نره